Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból szerelem, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem, majd szerelemből barátság. Működhet?

Figyelt kérdés

Röviden megpróbálom leírni a lényeget.

Baráti körben ismerkedtünk meg, elejétől kezdve vonzódtunk egymáshoz...(nekem van egy lányom előző kapcsolatomból és fiatalok is vagyunk 23, 24) megbeszéltük, hogy csak szex...majd feldobta hogy próbáljuk meg...sikerült, 4 évig tartott...most úgy döntöttük véget vetünk ennek, elmult a szerelem a részéről, és már talán (jó azért nem teljesen) de az enyémről is...megpróbálunk felnőtt fejjel gondolkodni, mind ketten szeretnénk lezárni, és mély barátságot kialakítani...viszont ami mind kettőnk fejében felmerült, az a szex...van e esély arra, hogy barátok legyünk extrákkal, ugyanakkor ennél több nem.

Együtt élni nem szeretnénk már, viszont egyenlőre úgy néz ki h mind ketten "vágyunk" a másikra ilyen téren, mert nagyon összhangban vagyunk.


Ha ebbe belemegyünk, én tudom magamról, hogy le tudom zárni, és akkor úgy fogom fel, hogy a barátom, és szeretőm ha mondhatom így...de férfiak véleményére is kíváncsi lennék, hogy szerintük működne e egy ilyen kapcsolat, szerintem túl korán költöztünk össze, meguntuk egymást, stb....de mint ember és "lelki társ" ragaszkodunk a másikhoz, de a kapcsolathoz ezt kevésnek látjuk...



2013. szept. 3. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet! Bár én Nő vagyok, de egy Férfi számára még kecsegtetőbb szerintem ez az ajánlat!
2013. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is voltam régebben hasonló szituba.Köztünk is eleinte csak szex volt,de aztán elkesztünk érezni egymás iránt többet és megpróbáltuk kapcsolat formájában is a dolgot.Egy ideig ment is,de aztán sajnos,vége lett.Még mind a mai napig beszélünk egymással személyesen,telefonon és interneten is.Még mindig vonzódunk egymáshoz,de ez a vonzódás már csak testi.Megegyeztünk,ha valamelyikünknek lesz egy másik komolyabb kapcsolata,akkor a másik félre áll.Úgy,hogy az én véleményem annyi lenne,hogy ha ti továbbra is testileg vonzódtok egymáshoz és nincs másik kapcsolatotok akkor működhet a dolog néha így.De én ezt személy szerint,nem nevezném barátságnak!
2013. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazából már átdumáltunk mindent, és ő is azt mondja hogy ez nagyon hiányozna neki (no de nem akar kihasználni, az biztos) inkább úgy fognám fel, hogy egy ideig egymás rendelkezésére állnánk :) nyilván addig, míg egyik oldalról nem lesz alakulóban kapcsolat.


Szerintem működne, arra lennék kiv. hogy ha férfi fejjel nézem, akkor van--e esély arra hogy egy elmúlt szerelemben meg tudjon maradni a barátság, és a szex együtt, vagy inkább csak a barátság?

2013. szept. 3. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tetszene egy ilyen kapcsolat, de gyakorlatba nem mennék bele.

A nő, nők, miatt.

A csak sex számomra azt jelenti, hogy csak sex és más semmi.

A nő részéről meg biztos lenne hiszti, féltékenység ha közbe más lánnyal is összejönnek a dolgok (sex)!

Mert nem lehetek hűséges a szeretőhoz.

2013. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy rinyálós típus, az elején is én hoztam fel h csak szex legyen, de aztán ő feldobta h mint pár megpróbálnánk-e....működött idáig, most szeretnénk barátok maradni, mert ez biztos hogy működne, csak nem tudom érdemes-e megfűszerezni a szex témával, mert az viszont mindkettőnk számára fontos is, (nem igazán bírjuk ha nincs) meg tényleg kivételesen működött, még egyikünk életében sem volt olyan partner, akinél ennyire jó volt.
2013. szept. 3. 13:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, működhet.
2013. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!