Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek, ha egy lányért "meg kell küzdeni"?

Figyelt kérdés

Nem az olyan lányokra gondolok, akik direkt kéretik magukat, hanem akik nem adják be azonnal a derekukat.

Nekem időre van szükségem, mire megbízok valakiben és közel tudom engedni magamhoz, szeretem jól kiismerni az embereket. Nem dobom el az agyam az első kedves szó hallatán.

Azt veszem észre, hogy a fiúk ettől teljesen elbizonytalanodnak és inkább feladják.



2013. dec. 13. 17:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

1 hónap ismeretség???

Hát nekem ettől jóval több idő kell.

Amúgy nem vagyok flegma és adok jeleket. :-)

2013. dec. 13. 17:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, nem tudom, mert sosem mondok kedves dolgokat lányoknak. Merthogy mire föl. Az, hogy valaki lány, és/vagy cuki :) engem eléggé hidegen hagy kedvesség szempontból.
2013. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha érezteti velem, hogy nem hiába töröm magam küzdök.

Szeretek-e küzdeni? Igen, ha a fenti teljesül, ha van értelme. Ha esélytelen, vagy annak tűnik egy idő után felesleges.

2013. dec. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen 1 hónap.

28 éves vagyok és többet semmiképpen.

tinikorban még más.

2013. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!