Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomból, akivel jóban vagyok. Régen nagyon jó barátnők voltunk, de már kevésbé keressük egymás társaságát. Neki van egy barátja, aki szintén az osztálytársunk. A lány nekem annyit mondott, hogy nyáron a srác megcsalta őt valakivel, de megbocsájtotta neki és nem szakítottak. Ma viszont az én legjobb barátnőm ( ő is osztálytársunk ) mondta, hogy a többi srác az osztályból beszélgettek, hogy miért jár ezzel a lánnyal, mert nem olyan alkata van, ami szinte minden srácnak tetszik. Erre a srác azt mondta, hogy " Megb*szom, és utána annyi. " Szóval... el szeretném mondani ennek a lánynak, hogy mi a helyzet, mert nem szeretném ha ez megtörténne vele. Már előtte is két srác ki akarta használni, őket végül lepattintotta, de ebbe a srácba szerelmes. És menne a feje után. Jó ötlet lenne, ha megtudná ezt? Vagy nem is foglalkoztatná? Mert ha elmondom neki és szakítanak a sráccal, akkor a fél osztály engem fog utálni, és utolsó évemet beszólogatásokkal és gyűlölködő tekintetekkel kéne végigcsinálnom.

14 évesek vagyunk. A srác 15 éves ( megbukott ). Bocsánat, ha nem értelmezhető annyira !


2013. dec. 13. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne mond
2013. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne avatkozz bele ez az ő dolga és sztem csak neked lenne ebből problémád

21L

2013. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A felettem levő válaszoló dögös
2013. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor semmit se szóljak neki?
2013. dec. 13. 22:51
 5/8 anonim ***** válasza:

A lelkiismereted döntsön.

Egy nőtársadat csúnyán ki akarják használni.

Az enyém azt mondja, hogy ehhez nem adom az áldásomat.

Lehetőséged van megvédeni.

Igy lesz a lehetőségből kötelesség.

(aki érti, érti...)

2013. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 El Greco ***** válasza:
Névtelen levél?Ha nem veszi figyelembe,legalább megpróbáltad...
2013. dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nehez helyzet. Harom lehetoseg van.

1. Megkerdezed a fiut, hogy mit akar a lanytol. Ha ugyanazt mondja, amit te is hallottal akkor szolj a baratnodnek, hogy a fiunak nem epp tisztesseges szandekai vannak.

2. Az elott szolsz a lanynak mielott barminek is utana neznel. Ezzel az a baj, hogy ha csak viccbol mondta a fiu vagy a baratnod nem hisz neked akkor vita lehet a vege.

3. Nem szolsz, nem keveredsz bele semmibe. Viszont, ha baj lesz es kiderul, hogy te tudtad es szolhattal volna a lanynak akkor balhe lesz.


En azt javaslom, hogy eloszor mindenkepp deritsd ki valahogy, hogy mik is a fiu szandekai. Lehet, hogy csak viccnek mondta (a fiuk neha eleg allatsagokat mondanak... bar ez a lanyokra is ugyanugy igaz)

2013. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszokat !
2013. dec. 13. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!