Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kéne hozzászolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne hozzászolni egy lányhoz aki nagyon tetszik nekem és szeretnék vele járni? De ő nem tud rólam még semmit.

Figyelt kérdés
15 éves a lány pont mint én
2008. okt. 16. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
köszönj neki..jelöld be iwiw-en .....beszélgess vele....aztán msn....stb
2008. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon kell a csaj és egy suliba jártok nyugodtan menj oda hozzá mikor egyedül van hogy beszélgess vele.Utána akárhányszor látod köszönj neki!Jól fog neki esni, és észre is fogja venni az érdeklödésed.;)Amúgy ma már az MSN-en is szoktak ismerkedni, bár én nem tartom elönyösnek.:S Sok sikert!!!

Ui.:Arra figyelj legyen mindig téma, ne legyen kínos csend!Mielött szóba elegyedsz vele kutakodj utána mit szeret csinálni, így lesz téma, és be fogsz vágodni nála pl:ha te is szeretesz görizni mint ö!Érted?

2008. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudomásaim szerint nincs fenn iwiw-en. DE amúgy igen egy suliba járok vele.és igen csak jó lenne ha járnék vele!!
2008. okt. 16. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök :D. Milyen ember nincs fent iwiw/myvipen? Megőrülök.
2009. dec. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem egyszerűen menj oda hozzá, és beszélgess vele. Szinte mindegy miről. Légy kedves, határozott, de ne próbáld kierőszakolni, hogy találkozzatok. Ha normális a lány, úgyis ad esélyt.

És ne feledd, ne ítélj a látszatból! Engem egy srác 3 hónapig nem mert elhívni randira, mert úgy látta, nincs esélye, pedig egyszerűen csak nem vettem észre, hogy tetszem neki. Szóval kitartás!


(Amúgy 15 éves lány vagyok, szóval azt hiszem, el tudom képzelni a helyzetet.)

2010. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ja és még a legfontosabbat elfelejtettem:

Ne mutasd magad másnak, mint ami vagy! AZ egy dolog, hogy érdeklődő vagy, de ha valami olyasmi a hobbija, ami téged abszolút hidegen hagy, ne próbáld az ellenkezőjét mutatni!

Ha szeret, meg fogja érteni. (Persze ahogy a lánynak, úgy a hobbijainak, stb. is adj esélyt, hátha azt is megkedveled). Téged szeressen, ne azt, akinek mutatod magad!

2010. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!