Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátnőtöknek fiú lakótársai lennének?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Annak nem örülnék ha a barátomnak lány lakótársai lennének.
2012. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jah a nők sem örülnének annak ha a pasijuk csajokkal laknának együtt :)


1x volt egy lány akit megismertem azt hazudta h neki férfi lakótársa van és csak lakótárs de kiderült h a pasija mikor meglepetésből elmentem hozzá...

2012. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ne állíts be a barátnődhöz váratlanul mert ki tudja lehet megy a pizsiparty
2012. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én laktam együtt 2 sráccal és egy lánnyal. Sajnos utolsó pillanatban, csak ezt az albérletet sikerült szerezni. Párom sokat féltékenykedett, bár nem volt mire. Két gyökérrel laktam együtt. Ahogy vége volt az első egyetemi évemnek átköltöztem egy csajos albiba, azóta a veszekedések száma leredukálódott nullára...

21N

2013. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!