Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fiút válasszam? Ti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam? Ti a helyemben kivel találkoznátok?

Figyelt kérdés

Van egy társkereső, barátkozós oldal, ahol már egy ideje beszélgetek 2 fiúval. Vagyis az egyikkel már majdnem 1,5 hónapja beszélgetnék, de kb 2 hét beszélgetés után letiltott, majd csak kb 1 hete írt, hogy bocsánat, de nehéz időn ment keresztül, és újra szeretné, ha barátok lennénk és majd találkoznánk. Én megmondtam neki, hogy egyáltalán nem esett jól az, amit csinált, de alapból aranyos fiú, sok dologról el lehet vele beszélgetni.

A másik fiúval majdnem 3 hete beszélgetek, szinte mindennap ír nekem, még ha alig van ideje, akkor is megkérdezi, hogy miújság, vagy hogy hogy vagyok. A másik fiú ezt nem csinálta, sőt, jó néhányszor én írtam neki, hogy él-e még egyáltalán, mert alig írt. Külsőre mindkettő fiú tetszik, és én is tetszem nekik. Az első, aki letiltott, ő 18 éves, a másik pedig 21, én meg 18 leszek hamarosan. Mindkettő fiú találkozni szeretne velem, mint barát. Én inkább a 21 évessel találkoznék, de vele csak azon a tárkeresőn szoktunk chatelni, mert igaz, hogy megadott egy fb profilt, ami az övé is, de valahogy megtudtam azt a profilját, amit használ (most is), pedig azt mondta, hogy le lett tiltva rajta valami, vagy ilyesmi. Telószámot még nem cseréltünk, de a másik fiúval már igen, még régebben. Most ez a fiú gondolhatja komolyan velem, ha még az igazi facebookját sem adta meg? Jó, idegeneknek én sem adom ki, de azért már 3 hete beszélgetünk.. A másik fiúban meg nem bízom 100%osan, mert ha egyszer letiltott, akkor máskor is megteheti, hiába ígéri, hogy nem fog többet.


2013. dec. 14. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj,nehéz döntés lehet,de én is a 21 éveset választanám.Ha a 18 évesbe nem bízol meg 100%-ba akkor már veszett ügy.Meg,hogy csak úgy letilt,fura.Inkább a 21 éveset választanám,de ez a te döntésed.Amúgy is írtad,hogy inkább a 21 éves felé húz a szíved.Akkor hajrá :)
2013. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se egy főnyeremény.
2013. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindkettővel.
2013. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik se főnyeremény neked,de ha választanod kell,akkor a 21 éves legyen.Azért,mert ő többet foglalkozik veled,és a leírtak alapján akar valamit.
2013. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a 18 évesben én sem bíznék meg... és előítélet, de azok azért tényleg sokkal éretlenebbek még a 21 éveseknél is.

a 21-es tényleg úgy néz ki, mintha komolyabbak lennének a szándékai

2013. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!