Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy felfigyelje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy felfigyeljem rám? Miért nem köszön már?

Figyelt kérdés
Tetszik egy két évvel idősebb fiú (én 16 múltam). Régebben köszönt kb. 4-5x, fogalmam sincs, hiszen csak látásból ismerjük egymást. És főleg akkor köszönt, amikor egyedül voltam. Már egyáltalán nem köszön, mondjuk én sem... De nem neki kéne? Vagy ciki ráköszönni? Ha eljön mellettem, csak lehajtja a fejét, vagy hirtelen igazgat valamit, tehát még a sálja is érdekesebb nálam... :( Mit tegyek, hogy felfigyeljem rám? Nagyon sokszor nevetek, ha a közelembe van, hogy vidámnak lásson.. De úgy veszem észre, nem néz. Néhányszor egymásra néztünk... De semmi több... Kezdeményeznék, csak félek, hogy hülyének néz... Mit tehetnék? 16/L
2013. dec. 15. 18:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs, miért*
2013. dec. 15. 18:15
 2/13 nincsnevem:) válasza:
2 dolog lehet... 1. Lehet, hogy régen szerelmes volt beléd, de már nem... vagy 2. Nem mer tenni semmit... azt próbáld meg úgy kideríteni, hogy oda mész hozzá és beszéltek egy picit... majd rá jössz, hogy a 2 opció közül melyik valósult meg :)
2013. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi! De hát közel sem biztos, hogy tetszem/tetszettem neki...:/
2013. dec. 15. 18:18
 4/13 Tarnolf ***** válasza:

Köszönj rá. Nem ciki. Lehet, hogy tényleg nem vesz észre, nem kizárt. :D


Nekem is van olyan, hogy nem köszöntem rá a lányra elég sokszor, mert voltam olyan hulla fáradt, hogy képes lettem volna állva elaludni. :D

2013. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szerintem az is lehet, hogy hallott rólad valamit ami nem feltétlenül igaz, de nem tetszik neki, így inkább csinál valamit és úgy tesz mintha tényleg nem venne észre, csakhogy ne tűnjön bunkónak...

szerintem egy köszönéstől nem fog hülyének nézni! :)

16/L

2013. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Tarnolf ***** válasza:
Ez miatt észre se vettem, csak haverok mondták, hogy "te nem xy volt az?".
2013. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor holnap köszönök.:)
2013. dec. 15. 18:20
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. dec. 15. 18:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd. :D Lécci írd már meg, hogy alakul. :D
2013. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp! Köszönök, mosolygok, nevetek és bátor leszek!:) Csak észrevesz, mert csúnya sem vagyok.:)
2013. dec. 15. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!