Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írja, hogy jól érzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja, hogy jól érzi magát velem, ha az óráját nézegeti a program alatt és arról beszél, h már menne haza?

Figyelt kérdés
A srác megfejthetetlen ....mert èlőben alig szólal meg , neten dícsér...
2013. dec. 15. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
mert egy idióta...
2013. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
valószínűleg csak dugni akar.
2013. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,h ez a story nem ilyen egyszerű.... Ùgyhogy lehet,h most ennek a kérdésnek ilyen formában nincs értelme... De általánosságban,tapasztalatokat írhattok.
2013. dec. 15. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem akarja elveszíteni veled a kapcslattartást, de nem is szeret annyira veled lenni. (Nem sokat írtál, de hasonló cipöben vagyok)
2013. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 voltam, ha akarod, priviben leírhatod mert én is meg akarom fejteni az ilyet!
2013. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak arra játszik:/:/
2013. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért nem mondtad neki, hogy:

Nem kéne már menned? Le ne késd a buszt!


Egyébként volt már dolgom 17 éves koromban ilyen "udvarlóval". Egyszerűen nem tudott kommunikálni. De mondjuk írásban sem tudott nagyon, de akkor jobban nyomatta a hülye rizsáját. Ez a srác is ilyen lehet.

Aki meg csak lyukra megy, az azért beszél, hát az rizsáz! Különben hogy akarna szexelni, kamerán keresztül?


Sok ilyen kellemes találkozód volt már eme egyénnel?

2013. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Eddig 3szor találkoztunk....

A kozos barati tarsasag altal tudok olyanrol,h vmi erdeklodese van felem.... Csak vhogy nem tudja kimutatni ,v nem tudom,de tenyleg nem csak ennyi a story,ha azt elolvasnatok,lehet ,h epp az ellenkezojet gondolnatok. Esetleg aki szeretne tanacsot adni,annak megirom,csak jelezze..

2013. dec. 15. 23:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Jeleztem
2013. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!