Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legperverzebb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legperverzebb vagy legcikibb dolog ami veletek történt? :D

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 21:24
1 2
 11/14 kutya222 válasza:
44%
egyszer emlékszek hogy a parkban bicikliztem a homok kicsit csuszott amugy egy kibasszot nagy park itt van kb 100 méterre am aza park a lakásunktol ott van egy ugynevezett nida nevü folyo aikor biciklivel átakrtam menni a hidon fékeztem és estem egybazi nagyot vagy 5 15 17 éves fiu a padon ülve csak néztek az eggyik meg is kérdezte jol vagyok e =,= kicsit égö volt ;D feláltam és ugy hajtottam el h kb 1000 km el ;d am én 12 vok 11 évesen volt ez ;D;C
2013. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 kutya222 válasza:
de ez nem perverz ;c de akkor is 15 17 éves fiuk bámultak ;C
2013. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka beszöktünk a strandra hancúrozni. Nagyban akcióztunk a vízben, mikor jött a biztonsági őr...

Ki akarta hívni a rendőrséget. Szerencsére nem tette, de megjegyzett magának minket. (Kis városba élünk)

2014. febr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 manly válasza:
Tini koromban egy órán maszturbáltam a pad alatt és beleélveztem az alsómba.
2020. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!