Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek bele egy szerelmes levél írásába?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 12:55
 1/9 egytüneményvagyok ***** válasza:
Megszólítással kéne kezdeni szerintem.
2013. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom, csak az utána kezdő mondatot nem tudok elkezdeni, pedig onnantól menne. :)
2013. dec. 17. 13:01
 3/9 anonim ***** válasza:
szia xy , össze szedtem a bátorságom és le írtam mindent neked ere a levélre lehet ezután máshogy fogsz rám tekinteni ha elolvasod de úgy éreztem el kel mondjam hogy ...........
2013. dec. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány, és 2 hónapja együtt járunk már :)
2013. dec. 17. 13:15
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor.

Szia kicsim/szívem... ahogy becézgeted

ebben a levélben le szeretném írni neked hogy menyire szeretlek és mit jelentesz te számomra kérlek figyelmesen olvasd el és őrizd meg örökre, vagy nem tudom hasonló ne ezt írd csak ki indulási pontnak szántam :)

2013. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja hogy jártok már? .... Akkor ásd el magad... köszi :)
2013. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia szívem.

Bocsi hogy hülye vagyok, de annyira meg van duzzadva a csikóm tőled... Pedig reggel láttalak. Szeméremajkaim maguktól nyílnak már ki, hogy apró himbilimbid befogadhassák. Innen te jössz.

2013. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
vicces :'D
2013. dec. 17. 14:25
 9/9 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm szépen  :)
2013. dec. 17. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!