Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elfelejteni egy bizonyos férfit?

Figyelt kérdés
Ez egy viszonzatlan szerelem, már másfél éve tart. Ezalatt az idő alatt randiztam néhány pasival, de mindig rájöttem hogy nem tudok kiszeretni belőle. :(
2013. dec. 17. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne búsulj! sikerülni fog!
2013. dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is így vagyok vele.
2013. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanìgy vagyok vele sajnos. Addig nem is fogod elfelejteni, mìg nem talàlsz egy olyan pasit, aki jobban érdekel nàla. Nekem ez bevàlt, csak annyi a probléma, hogy most a màsik pasi irànt érzek viszonzatlan szerelmet.
2013. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Távolról tökéletesnek tűnik, idealizálod. Pedig ha olyan ideális lenne, akkor rég együtt lennétek. Szedd össze a rossz tulajdonságait, és amikor eszedbe jut az illető, idézd fel ezeket a rossz dolgokat is.
2013. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!