Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon hogy megerőszakoltak?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok és 2 évvel ezelőtt megerőszakolt az akkori párom. Sokáig azt sem tudtam hogy ez erőszak, nem tudtam hogy egy nő saját párja is tehet ilyet, az erőszakról mindig a bokor mögül kiugró ismeretlenek jutottak az eszembe. De aztán rá kellett jönnöm, hogy nagyon is erőszak volt. Aznap összevesztünk és én szakítani akartam vele, de bedühödött, lefogott, letépte rólam a ruhát és megerőszakolt, hiába ellenkeztem, fizikailag jóval erősebb volt nálam. Meg aztán annyira ledöbbentem hogy lebénultam, azt se tudtam mit csináljak. Egyszer történt csak ilyen, utána végleg megszakadt köztünk a kapcsolat, nem is találkoztunk többet. Nem jártunk régóta de az alapján a néhány hónap alapján nem ilyennek ismertem meg, el se tudtam volna ilyet képzelni, abszolút nem számítottam rá.

Maradandó nyomokat hagyott bennem az eset, nem beszéltem róla senkinek. Visszahúzódó lettem, félek a férfiaktól, pedig azelőtt sosem féltem, félek hogy bántani fognak, pedig tudom hogy nem mindenki erőszakos és durva. Nem merek ismerkedni, randizni, nem merem fogadni senki kezdeményezését. Azt hittem ez majd elmúlik idővel, de ennek már két éve, és azóta nem volt senkim. A környezetem is értetlenkedik hogy én miért nem randizok, járok soha senkivel. Hogy tudnám újra normálisan élni az életemet, nem akarok többet félni.:(


2013. dec. 17. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
erre való a pszichológus
2013. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, szakaembert javasolok!
2013. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Hmmm vegyel paprika sprayt, szerezz fegyvertartasi engedelyt, iratkozz be harc muveszetre szegeny:/
2013. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress fel egy pszihológust! Én is jártam, évekig, és nagyon jót tesz. Érdemes!
2013. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Én valami "vendetta" (vérbosszú) alapon elintézném/elintéztetném a tagot az biztos.
2013. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék bosszút, csak normális életet élni. Nem nagyon hiszek a pszichológusban, valahogy nem érzem úgy hogy segíteni tudna ezen a félelmen.
2013. dec. 17. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatnád az agykontrollt. A srácnak meg kívánom, h egyszer 2 kancigány kapja el és rakja seggbe. Rohadjon meg az ilyen sz**házi "ember". Remélem egyszer sikerül túltenned magad rajta, elég nehéz lehet :/
2013. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
90%
Ezért fel is jelenthetnéd. Amíg nem kerülsz ki győztesen ebből a kellemetlen helyzetből, addig örökké rettegni fogsz tőle.
2013. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi a francnak tetted fel a kérdést, ha egyik tanácsot sem akarod megfogadni? Egyébként meg szerezz egy új pasit. Ha leesel a lóról, vissza kell rá ülni.
2013. dec. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Vajna Timit, ő tudja a receptet! Lehet a volt pasid fel se fogta mit tesz. A férfiak erőszak alatt egy idegen nő akarata ellenére történő megszerzését értik. Például az én volt csajom sokszor kérte erőszakoljam meg. Legyek vele durva, üssem meg, mondjak közben csúnya szavakat. Pl. Büdös ku..a, szétba...om a se...edet. Én viszont ezt nem tudtam megtenni. Ha valakit szeretek nem ilyeneket csinálok vele. Vége is lett pár hónap után.
2014. okt. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!