Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem ezt jóvá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem ezt jóvá?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliból akinek gondolom bejöttem mert rámköszönt egyszer (nem a suliban) és szólt valamit (de nem ilyen szia mizu). Mivel nem tudtam hogy lereagálni meg zavarba jöttem ezért nagyon flegmán néztem rá és nem mondtam semmit. Szerintem ezt lekoptatásnak vette és már rám se néz és levegőnek néz. Tény hogy a suliba sose szemeztünk csak sulin kívül vett észre. Ha rám nézne mosolyognék meg minden de levegőnek néz. Nagyon bejön amúgy, de nem fog nyomulni mert menőbb mint én. Ezt nagyon elszúrtam?
2013. dec. 6. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Iggen el...

Esetleg úgy tudsz javítani a helyzeteden hogy megmondod neki hogy zavarba jöttél és azért néztél flegmán..(lehet hogy kicsit hülyének fog majd nézni, de legalább tudni fogja hogy miért volt..)

2013. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem szoktunk beszélgetni. soha nem is beszéltünk és mindig levegőnek nézett kivéve mikor sulin kívül látott és akkor egyszer így odamondott vmit amire nem tudtam mit mondani mert először szólt hozzám..és mivel ő is amúgy elég flegma így én is az voltam ugyanakkor ez egy jó lehetőség lett volna..
2013. dec. 6. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet épp ezzel keltetted fel a figyelmét...
2013. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!