Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
15F vagyok, egyik lány az osztályból többször is flörtölt velem, volt szemkontaktus meg minden, mosolygott rám, dumáltunk...de egy ideje már nem is foglalkozik velem, szinte átnéz rajtam, mintha direkt észre se venne. Megváltozhatnek ilyen gyorsan valakinek az érzései? Vagy csak ezzel büntet? Tudtommal nem bántottam meg semmivel, kedves voltam vele végig. Meg ha nekem tetszik valaki, biztos nem fogok keresztülnézni rajta.

2013. dec. 18. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valszeg azért, mert talált magának egy másik pasit...
2013. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
vagy csak azt akarja hogy foglalkozz vele jobban és menj oda hozzá stb...
2013. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ennyi? Egy-két hét és vége, keres valaki mást? Akkor nem veszítettem sokat.:D
2013. dec. 18. 21:47
 4/12 A kérdező kommentje:
De én foglalkoztam vele eleget, aztán valami történt és azóta elutasító lett.
2013. dec. 18. 21:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Sztem csak a te lépésedre vár, írj rá fbon vagy te is szólj hozzá szünetben :)
2013. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzà arra vàr hogy te kezdemènyezz.
2013. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, próbáltam is, de fb-n is bunkó volt. Úgy, hogy két nappal előtte még átkarolt, meg hasonlók.
2013. dec. 18. 21:51
 8/12 supra01 ***** válasza:
Nem vágtad le, hogy bejössz neki, és többet akar! Megsértődött. Beszélj vele!!!!!!
2013. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogyha beszélek vele alig néz rám, kerüli a tekintetem. Én nem így viselkedek azzal,aki tetszik.
2013. dec. 18. 21:55
 10/12 Boldi11 válasza:
a noi gondolkodast nem lehet megerteni ne is probald :D menj oda hozza szunetbe es beszelj vele ilyen egyszeru es akkor megtudod h mit is akar toled
2013. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!