Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj, ha vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzsencii kérdése:

Szerintetek az baj, ha vágyom valakire akivel alkalmi szexkapcsolatot létesíthetnék?

Figyelt kérdés
Hogy pontosabban fogalmazzak, alkalmi szex. Szeretnék valakit akivel teszem azt találkozok lezavarunk pár menetet aztán ha bejött akkor találkozhatunk még1x ha nem akkor meg volt egy jó élménye mindkettőnknek. Pénz nélkül persze. Szerintetek normális, ha valaki ilyesmit akar?
2013. dec. 18. 21:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom :)
2013. dec. 21. 11:58
 12/13 anonim válasza:

szia én pl most csak alkalmira vágyok mert nem rég jöttem ki egy hosszú kapcsolatból de igény van rá és szerintem nem elítélendő de azt kel nézni hogy mindkét fél néze a másik oldalt hogy neki is jó legyen ne csak magával törődjön

(22 éves srác vagyok)

2014. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
egyébként merre laksz én is alkalmit keresek
2014. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!