Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell a Nőnek? Férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a Nőnek? Férfi, biztos megélhetés, vagy egészséges gyerek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 19:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

mmmm.... mindkettő?

Nem értem, miért kellene választani?

Nem zárja ki egyik a másikat.

2013. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

Biztos megélhetás mindenkinek kell,mert az mindennek az alapja.


Én csak a magam nevében beszélek,utána az egészséges gyerek,azután nem a férfi,hanem nálam a karrier,aztán pedig egy hasonló érdeklődésű és kaliberű férfi.

2013. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
jav.megélhetés
2013. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 piriiiiii ***** válasza:
96%

Milyen hülye kérdés már ez??? Komolyan mondom, ma mindenki ilyen hülye? (ja nem, csak feljöttem a gyikre...)

Elsőként: miért kell mindent ennyire leegyszerűsíteni? Az, hogy mi kell a nőnek, a férfinak, és eleve az embernek, nem szűkíthető le 3, ismétlem, HÁROM dologra... Ez ennél sokkal bonyolultabb.

Másrészt meg: ha egészséges gyereket akarsz, kell hozzá egy megbízható hapsi is, plusz megélhetés.

Nekem például ez a három együtt kellene. Ez a család fogalma...

2013. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem például gyerek nem kell.
2013. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Abraham Maslow szerint az emberi szükségleteket hierarchikusan lehet rangsorolni.


A piramis alján az alapszükségletek, a létfenntartáshoz kapcsolódó szükségletek helyezkednek el.

A létfenntartás megteremtése magával hozza a biztonsági szükségletek kialakulását: ez a megszerzett javak megóvását, védelmét jelenti.

A szociális szükségletek az ember társas lény mivoltából fakadnak. A szociális szükséglet kapcsolatteremtési, összetartozási szükséglet. Ennek kielégítése érdekében törekszik jó családi, érdeklődésének, gondolkodásmódjának megfelelő baráti, munkahelyi kapcsolatokra.

Az ember igyekszik megtalálni helyét a többiek, a társai között, ebből fakad az elismerés iránti szükséglete: igyekszik elfogadtatni magát, elismertetni egyéniségét, képességét, rátermettségét.

A piramis csúcsán az önmegvalósítás szükséglete áll. Az emberek egy része erős késztetést érez arra, hogy képességét, tehetségét maximálisan kihasználja.



szóval igen... a biztos megélhetés az tuti kell

2013. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Na igen, a Maslow-piramis szerint az önmegvalósítás a szeretet felett áll, szóval én mindenképpen a biztos megélhetést választom a 3 közül.

*szarkazmus*

2013. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
ezt a kérdést biztos egy idióta pasi tette fel. vagy egy 15 éves. szintén hímnemű.
2013. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ez így kevés. Tényleg így nem lehet választani, továbbá tényleg azt hihetjük mi hozzászólók, hogy kamu kérdés.


Valószínűleg van oka, hogy feltetted ezt a kérdést.

Kifejtenéd bővebben?

2013. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%

Hogy mi kell a nőnek, azt a nők pontosan tudják. Egy olyan férfi, aki rendelkezik kellő erőforrásokkal (pénz, hatalom, vagy hírnév stb, esetleg ezek egyszerre) Lényeg, hogy a szociális ranglétán minél feljebb legyen a férfi, legyen képessége eltartani a nőt és az utódokat. Ha a nő talál egy ilyen férfit, akkor ő is feljebb kerül a női ranglétrán (amire egyébként a férfiak nagyívben tesznek), mert neki van egy "menő" párja.


A konkrét kérdésben lévő dolgok (férfi,megélhetés,gyerek) lényegében mind kellenek a nőknek.

2013. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!