Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves férfiak/fiuk! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak/fiuk! Miért hiszitek azt, h az itt iró, kérdező nők/lányok csúnyák?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy nem azok. Párat már megismertem. :D
2013. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

figyi, egy ilyen kérdés volt és ott is hülye volt a kérdező, amiért általánosít. te most ugyan ezt teszed.. nem mindegy amúgy is ki mit hisz?


üdv.


egy ide író dekoratív, kapcsolatban lévő csaj.

2013. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
2# kihagytad, hogy beképzelt
2013. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért mert a fiúkról/pasikról is ezt hiszik
2013. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem! Itt is van mindenféle...értelemszerűen nekem csak az tetszene - képzeletben tetszik :-) - aki szőke/barna hosszú hajú és gyönyörű kék szemei vannak, vagy vékony vagy olyan kis töltött galamb :-) Na ha ilyen csajt képzelek akkor tetszik és jó csaj ha meg olyat képzelek aki nem a zsánerem akkor meg simán nem a zsánerem, mert más férfinak meg más a zsánere és azoknak tetszik...Ennyi!
2013. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak az impotensek hiszik azt,akik nagy pofával palástolni akarják,

a tesztoszterin-túlengők pedig szerintem pont az ellenkezőjét hiszik:D:D:D

2013. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És te miért hiszed azt, hogy mi azt hisszük??
2013. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én értem,mert van egy két impo,aki beírja rendszeresen a válaszba,hogy itt van már megint egy csaj,akit nem d...meg senki stb.


Én azt bírom,mikor nekem beírják,hogy biztos férfi vagyok,mert ilyet csak fiú írhat,vagy én vagyok a kérdező,mert felismeriik a hasonló stílust,aztán egyik sem vagyok.


Amikor meg megmondom,hogy megadom a telom,hogy hallja a hangom mennyire vagyok férfi,akkor már nem nagy a szájuk.

2013. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat az általánositasért! Örülök,h vannak kivételek.
2013. dec. 19. 20:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, nem is érdekelnek.
2013. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!