Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy jó külsejű, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó külsejű, de nagyon őrült, humoros srác is lehet kelendő?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokat csinálok amire minden ember azt mondja hogy Ez tiszta h*lye, pl úgy is autóztam már hogy csak alsónadrág, egy hosszú bunda és napszemüveg volt rajtam, így mentem be a benzinkútra, vagy amikor pirosnál állt a sor, kiszálltam a kocsiból és megkínáltam az előttem lévőt kólával közbe sétáltam a sor között meg ilyenek :)

Sokszor kitalálok agyament dolgokat, hogy az emberek röhögjenek és szórakozzanak egyet, van hogy bömböl a zene, éneklek meg dudálgatok a ritmusra ezzel kísérve a zenét :D nyáron pl egy rendőrautó mellé kormányoztam, és kérdezgettem őket hogy vannak, meg hogy nincs-e kedvük eljönni szórakozni egyet műszak után


Ti benne lennétek, egy ilyen megtervezett nap, eltöltésében? vagy cikinek tartjátok?

21/F


2013. dec. 19. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Én imádnám :D:D szerintem jó
2013. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Te elmebeteg vagy. Ki nem állhatom az ilyen magukat produkáló kreténeket.
2013. dec. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyet, de azért úgy alapjáraton legyen intelligens :)
2013. dec. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

a spontán pasikat imádom...


ez nem jön be, szánalom...direkt jó fej akar lenni valaki broááá

2013. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha direkt jó fej akarnék lenni, akkor nem ilyen módon tenném :) Nekem csak a szórakoztatás számít, de az minél betegebb módon :D
2013. dec. 19. 22:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Addig jár a korsó a kútra, még el nem törik..

Majd egyszer eljárást kezdeményeznek ellened a vicces stílusod miatt, akkor rájössz hogy ez nem is olyan vicces mint ahogy ezt te gondolod saját magadról.

2013. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Imádnám :D Én is elég "bolond" tudok lenni, imádok hülyéskedni, meg ilyenek, de mondjuk én fiatalabb vagyok nálad (lány).


De alap járaton, mint ahogy előttem mondták, legyen intelligens, lehessen vele komolyan is beszélni, ne hülyéskedje el a komoly dolgokat.

2013. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez akkor lenne menő ha mások mesélnék rólad. Így csak erőltetett gyökérkedés.
2013. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azzal is tisztában vagyok hogy ha túlfeszítem a húrt, bajom lehet belőle, de ezidáig nem volt még csak hasonló se
2013. dec. 19. 23:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Höhö, nálunk ilyen egy átlagos nap.. :D De azért mókás, hogy ilyen nagyra tartod a dolgot. :) Szóval a kérdésre a válasz, majd minden napom ilyen főleg ha csatlakoznak a barátok is.. fuhúú. :D
2013. dec. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!