Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Telesen belezúgtam, de elmebaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telesen belezúgtam, de elmebajosnak néz. Hogyan "enyhítsek" a helyzeten?

Figyelt kérdés

Szóval. Belezúgtam az unokatesóm haverjába. Onnan "vettem észre", hogy pár napja csak ő jár a fejemben, álmodozok róla, mindenhol őt látom, mindenben és mindenkiben. Szóval, azt hiszem szeretem.

De ő viszont komplett elmebajosnak néz, mert amikor a közelében vagyok, automatikusan teszem az agyam, meg "kémkedek" utána. És ez egy idő után már engem is idegesít. Egyre inkább komplett hülyének néz, és megpróbál elkerülni. Nagyon rosszul esik. Valaki tudna segíteni, hogy ilyenkor mi is a teendő? :(

Ja, még annyit, hogy az uncsim és a srác is 100 km-re laknak tőlem, és kb félévente találkozunk, meg hogy bejelöltem már a srácot facebook-on, de nem szándékozik visszajelölni, pedig volt fönt, amikor az unokatesóméknál voltam, és ő beszélgetett vele skype-on, én meg neteztem...

Köszi előre is a segítséget. :)



2013. júl. 6. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A facebooknál nyugodtam meg,hogy akkor ez mégsem én vagyok XD
2013. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Amúgy mondd meg neki,hogy ennyire rosszul kezelted a helyzetet,csak tényleg nagyon szimpatikus neked :)
2013. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.. Honnan tudod, hogy nem te vagy? :PP

Csak viccelek..

Amúgy, szerinted hogyan? Írjak neki üzenetet? Vagy várjak karácsonyig, amíg újra találkozom vele?

Már ott tartok, hogy írok neki kézzel (!!) egy levelet. Mondjuk diszlexiás a srác... Meg nem biztos hogy el tudná olvasni a sajátos írásjeleimet... Meg akkor még őrültebbnek nézne.xd

2013. júl. 6. 23:29
 4/17 anonim ***** válasza:
Biztos ronda vagy, azért nem jelöl vissza.
2013. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet hogy ronda vagyok... De te ezt nem tudhatod... ;)
2013. júl. 6. 23:39
 6/17 anonim ***** válasza:

Mert nem vagyok fent fb-n :D

Nézd,nekem sok őrült ismerős lett és csak nagyon nehezen,vagy talán sehogy sem fogod tudni visszahozni magadat

2013. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm a biztatás. :D
2013. júl. 6. 23:51
 8/17 anonim ***** válasza:
ha akarsz neki üzit írni fészen nem kell ahoz visszajelölnie... csak ha letiltott akkor nem kapja meg az üzit vagy beszélj az uncsiddal hogy szoljon pár szót az érdekedben...
2013. júl. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Lehet nem fogsz örülni a válaszomnak,de szerintem pedig felejtsd inkább el! Messze is lakik tőled,ritkán is tudnátok találkozni,és úgyis hüly*nek néz téged. Szóval nézz más srác után! Legközelebbi találkozásnál pedig már normálisan fogsz viselkedni,és talán neki is megtetszel,aztán esetleg kialakul köztetek valami,de jobb ha elfelejted,rengeteg jó pasi van még a világon!:)

Egyébként én is volt,h így viselkedtem,utána nagyon gáznak éreztem magamat.:D De ez már évekkel ezelőtt volt. Most már azért érettebb vagyok. Majd te is kinövöd.:)

2013. júl. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Utolsó: igyekszem, de nem megy. Ő is egy régi srác "elfelejtésében" volt hasznos eleinte. De utána belé is beleszerettem...

2013. júl. 7. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!