Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüzesség és párkapcsolat gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség és párkapcsolat gond?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Egyre jobban kezd zavarni a szüzességem, meg az, hogy körülöttem lassan mindenki bepasizik/csajozik, elveszti a szüzességét. Én egy komplikált személynek tartom magam, de nem mondom, hogy alkalmatlannak gondolom magam egy kapcsolatra, csak talán nem most. Még túlságosan lefoglal a suli, az, hogy építgetem a jövőm. Szeretnék már szexelni, de azt sem akarom megtenni csak úgy, egy random arccal. Mit tegyek? Van még így valaki rajtam kívül?

2013. dec. 19. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:

szinte ugyanígy vagyok én is csak engem nem a suli hanem a depresszió "foglal" le.

21f

2013. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, azzal a különbséggel, hogy én lefeküdnék egy random arccal. Csak vicceltem.
2013. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tedd meg random módon, önbizalmat kapsz, után már könnyebb lesz egy szép kapcsolatot is kialakítani..addig nem hiszed el, hogy erőd van...varázserőd és ezt ebben korban kell metgatnulni
2013. dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szüzességgel annyi a bajom,hogy ismerem a barátnőmet 1éve,úgy volt hogy egymásnak adjuk,mert szeretjük egymást.


Erre bejelenti tegnap,hogy nem tudja,szeret-e..és h más tetszik neki.


szóval ez a két szót számomra most rossz hallani

2013. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele,engem is nagyon zavar és frusztrál a dolog,de valahogy nem tudok túl sok mindent ellene tenni,ha egyszer nem jön össze semmi,itt ez a gond.

22/F

2013. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress magad mellé egy rendes srácot jobban jársz!
2013. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon! Addig is csekély az esélye valami szép kis nemibetegségnek... :-/

Komolyabban: hidd el, nem kell ezen annyira parázni, fiatal vagy, ne zárkózz el a pasik elől, aztán majdcsak lesz, aki majd a szerelmed lesz! Én így gondolom.

L

2013. dec. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is így vvvagyok vele, mint te, csak nekem már többször is összejöhetett volna a kapcsolat, és ezáltal több is, de mindig visszahátráltam, mert féltem. Így utólag végül is nem is bánom, hogy egyikből sem lett semmi, mert kapcsolat nélkül is csalódtam bennük. Viszont most, hogy tényleg egy fantasztikus emberrel ismerkedek, már nagyon zavar, hogy ennyire félénk és tapasztalatlan vagyok.
2013. dec. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel, mint te. Az egyetem lefoglal. De próbálkoztam már azért, viszont kiderült, hogy nem illenék össze az adott lánnyal, mivel én csak komoly kapcsolatban gondolkodom. 23/F
2013. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!