Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg lányok/fiúk, Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lányok/fiúk, Ti mit engedtek meg magatoknak az utcán?

Figyelt kérdés
Kézfogás, csók, vagy semmi?

2013. dec. 19. 23:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
merek pukizni, mert nem érzik..
2013. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kézfogás alap. Csók köszönésnél és elköszönésnél.
2013. dec. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A párommal mi nem nagyon merjük kimutatni, hogy együtt vagyunk, tehát a rendes ölelések, csókok otthonra maradnak... Köszönni kézfogással és puszival szoktunk.

24/F

2013. dec. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem a jó pasikat, esetleg meg is fordulok utánuk az utcán. Szingli élet... :)
2013. dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

#1: Lehet, hogy lepontoztak, de nekem nagyon bejött... ment a zöld pacsi! :D


Na dehogy a kérdésre is válaszoljak: kézfogás és puszi belefér bőven. Bár én ezt nőként mondom, lehet hogy a fiúkat jobban megnézik ha kézen fogva mennek, mert ugye a barát barátnők is simán mennek így... De több nem nagyon és nem azért mert nem vállalom fel meg nem szeretném ha megtudnák. Nekem egyszerűen ennyi fér bele. Kifejezetten idegesít ha a párok (legyen az meleg vagy hetero) az utcán eszik egymást. Szerintem az magánügy, nem kéne mindenki előtt csinálni!

2013. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok.


Semmit, pedig mindketten nőiesek vagyunk, mégsem. Sok negatívum ért már mindkettőnket, egyszerűen nem éri meg. Sajnos ez van. Meguntam már az állandó szem meregetést, beszólásokat, vitákat.

2013. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Max kézfogás, azt hiszik barátok vagyunk, anyáék persze tudják hogy ő több mint barátom de annyi, nem kötjük illetéktelenek orrára.
2013. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Köszönés kézfogással. Mikor sétálunk, és nagyon sötét van, mindig körülnézek, ha nem jön senki megcsókolom, átölelem, magamhoz szorítom.

Annyira finom a bőre, az illata, a puszija, nagyon kívánom. :)

2013. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

kézfogást néha, attól függ milyen környéken vagyunk mennyi ember van

puszival szoktunk köszönni, elköszönni utcán, meg öleléssel

ha este sétálunk, és nincs a közelben senki, akkor esetleg egy-két rövid csók belefér :)


20/L/L

2013. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

huh.. hát kézfogás alap.^^ csók néha néha elcsattan bárhol, de azért nyalnifalni egymást azért nem szoktuk soha.^^ szerencsére eddig még senki sem szólt be így az utcáról erre, szal szerintem ez tök jó:)

Mindenkinek sok sikert:)

L/14/panszexuális

2013. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!