Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi félreevést engedtek...

Mennyi félreevést engedtek meg magatoknak, engedtek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom tartani a diétámat hétvégén, mert a barátomnál vagyok. Anyósom mindig tömne, én mindig vissza is utasítom, de ha hurka az ebéd, akkor ennem kell abból, mert nem fogok nyilván hisztizni másoknál, hogy én ezt nem ehetem meg, mert fogyózok. (Amúgy az utolsó 3-4 kilómról van szó, nem vagyok kövér, meg is szoktam kapni, hogy miért akarok anorexiás lenni..) Mértékkel eszek kicsiket, de tegnap mindenki közösen fagyizott a teraszon este, és nekem is lecsúszott egy. Jól esett, nem azt mondom, csak az ilyen napokon a szokásos 1600 kalóriám helyett beviszek vagy 2000-2500-at.


Amúgy otthon nagyon jól tartom magamat, étrendemet tudom tartani, van heti 3x súlyzós edzésem. Kardió heti 2x HIIT. Hétközben jó is, meg minden, de hétvége után bevizesedek és már be is lassult minden... Egyszerűen már megőrülök, mindenki más zabál körülöttem mindent.


2013. máj. 12. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, hidd el a hétvége után még többet is fogsz fogyni, mint egyébként.
2013. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is úgy vettem észre, hogy a hétvégi félreevések után jobban fogyok... Szerintem a hurka nem is olyan gáz, mondjuk ha kenyérrel etted akkor nem túl jó. A kontrollált hétköznapok után simán beleférnek az ilyen hétvégi kilengések, főleg ennyi edzés mellett. A bevizesedés ellen csak a sok vízivást tudom, ilyenkor még több vizet kellene meginni. (mondjuk 3,5-4 liter)
2013. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!