Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
18 éves úszó srác vagyok, nem rég ismertem be magamnak hogy meleg vagyok, és több mint három hónapja összejöttem egy sráccal, a fiút teljes szívemből szeretek! Ezt az egészet nagyon titkolom, ami nagyon nem könnyű! Senki nem sejti, hogy meleg vagyok, nem is akarom . Szerencsére senki nem sejt semmit, nem vagyok az a "buzy" aki rózsaszín ruhákba jár és melegfelvunolásokra ( őket én is rühellem )! De sajnos tesóm rájött és most zsarol hogy elmondja apáéknak! Így muszáj elmondanom nekik, csak fosok nagyon, nem tudom hogy mondjam el és hogy mit fognak szólni, szerintetek hogy mondjam el?

#meleg #hogy mondanátok el
2013. dec. 20. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

pááálinkát!!!

amúgy csak eléjük állsz és azt mondod: apa, anya, meleg vagyok!

hiába minden "taktika" attól még ugyanazt mondtad, és ugyanolyan ledöbbentő

én nem szivesen lennék se a szüleid helyében, se a te helyedben (1. féltem a lukam... 2. csipkebokorvessző)

2013. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el nekik minél hamarabb. Te is meg fogsz könnyebbülni, elvégre úgysem titkolózhatsz életed végéig. Jobb túl lenni rajta.
2013. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha bevállalod a coming outot, még van esélyed normális életre (Magyarországon nem sok), de ha nem mondod el, akkor nincs.
2013. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek. Tudom milyen nehéz.. nekem totál kiakadtak a szüleim mikor elmondtam, hogy bi vagyok és az egyik barátommal járok.. kicsit kiakadtak.. azaz nagyon.. de most már teljesen elfogadják. Igazából nem tudnak mást tenni, mint hogy elfogadják.. :D
2013. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a szüleidnek, hogy a tesód meleg!
2013. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Béla211 ***** válasza:
82%
egyre jobban úgy érzem ,hogy az ehez hasonló kérdéseket egy személy teszi fel.
2013. dec. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen. Tudom nem könnyű, de meg kell lépned!

Jómagam, mióta túl vagyok ezen, végre csodásan érzem magam!

20/F

2013. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
esetleg kalapáld el a tesód,és valldbe,hogy meleg.
2013. dec. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MrPifta ***** válasza:
nem lehet örökké hazugságban, titkolózásban élni. Aki megpróbálja, többnyire belebolondul.
2015. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!