Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy férfi kellemes ünnepeket és sok más minden szépet és jót kíván egy nőnek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy zsidó.
2013. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a férfi egy primitív vadbarom.
2013. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kíván neki minden szépet és jót nem?!
2013. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mennyi ilyen kérdés lesz itt :\


Pontosan azt, hogy kellemes ünnepeket és sok más minden szépet és jót kíván. Én is kívántam a kollégáknak, de még a pékségben dolgozó csajoknak is. Semmi nincs ebben.

2013. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azt hogy udavrias. Én is mondom pl boltban eladónak vagy bármelyik ismerösnek akivel épp találkozok, munkatársnak ügyfélnek. DE ez szimpla udvariasság semmi háttér üzenete nincs.
2013. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úristen!!!! Hogy a fajtám hogy lehet ilyen??? Szerinted mit jelent???? Áhhhh ez nagyon fáj!!!
2013. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt, amit mondott. Szimpla udvariassági üzenet, ebben semmi más nincs. 31N
2013. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hithű sátánista, Hitlert élteti és páviánokat erőszakol.
2013. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!