Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ezért nem akar sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezért nem akar sok férfi tartós, "komolykapcsolatot"?

Figyelt kérdés

régebben még én is azon kevesek közé tartoztam, akik komoly kapcsolatot szerettek volna.


de azóta sok idő eltelt, rengetegszer pofára ejtettek, semmibe vettek, nem tudtak értékelni.


és már egy fél éve bennem van, hogy komoly kapcsolatot egyáltalán nem szeretnék. nem akarom magam ismét átveretni/becsapatni.


persze muszáj megjátszani, hogy "komoly kapcsolatot szeretnék", de lélekben nem érzek így. páncélt növesztettem és megtanultam megjátszani magam.

így nekem jó, mert azóta senki sem tudott padlóra küldeni.


Sok férfi vajon ezért lett olyan, amilyen...? És a nők sírnak, hogy egy férfi sincs, aki komolyan gondolná? holott van, csak nem tudják őket értékelni...


2013. dec. 19. 20:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%
Na azért nem kell az önsajnálatba fulladni..lehet, hogy csak nem jó emberekkel kezdtél. Legalább annyi r0hadék pasi van, mint nő. Én nőként mondom, ugyanígy jártam párszor, mint te, én sem kerestem tovább, csak jött. boldog kapcsolatban élek már évek óta. Ne sajnáld már ennyire magad...
2013. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen miért ne sajnálhatnám magam, ha nem díjazzák az érdemeimet.


Rájöttem, hogy sokkal több vagyok, mint amennyire a nők becsülnek engem.


Nyugodtan próbáljanak meg nálam jobb pasit keresni, én nyugodt szívvel szállok ki a komoly kapcsolat keresősdiből, mert tudom, hogy igazából sokat vesztenek :)


Majd 2-3 gyerek és egy megromlott házasság után biztos eszükbe fogok jutni.

2013. dec. 19. 20:08
 3/33 anonim ***** válasza:
72%
Sztem túlértékeled magad..legalábbis,ha úgy van ahogy írod rengetegszer pofára ejtettek,nem hiszem,hogy rengeteg nő téved..kicsit olyan mint a viccben az autós,aki szembe megy a forgalommal :)))
2013. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
nanana - azért te még nem leszel boldog, mert ők sajnálják a veszteséget.. Jó lenne, ha találkoznál egy igazival, akinél nem az érdem számít, és te sem az érdemeire vagy tekintettel.. csak egyszerűen szerelemesek vagytok egymásba.. Kívánom, boldog új évre!
2013. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

ne hidd hogy meg tudod tépázni az önbecsülésem :)


sokszor voltam már padlón, és mindig összeraktam magam. ezúttal már nem lehet összetörni.


persze próbálkozni lehet...

2013. dec. 19. 20:15
 6/33 anonim ***** válasza:
53%

Részben, de ott van még a szaporodási stratégiánk is, amit kiírtani semmi nem tud(max elfojtani, de attól még megmarad).Ez teljesen világos, minél több nőt, a minél több utód reményében, minél kevesebb befektetéssel.


Ugyankkor tényleg általános jelenség, hogy a nők túl sokat várnak a férfitól, amit meg egyébként megkapnak, azt keveslik. Külföldön már külön fogalma van annak, hogy a férfiak a maguk útját járják és nem törődnek az olyan nők által erőltetett intézményekkel, mint pl házasság, mert a férfi az ilyenekkel sok és sok esetben csak veszít (pénzt,gyereket,boldogságot,függetlenséget).

2013. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Igen, férfi ismerőseim is mind rosszul jöttek ki a házasságból (pénz, boldogság, gyerek).


Mondjuk nem értem miért nem kötöttek házassági szerződést. Ez a mai világba, ilyen társadalomban alap...

2013. dec. 19. 20:18
 8/33 anonim ***** válasza:
72%
Mágnesvihar van a randik.hu-n? Vagy mi ez?
2013. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
mi az a mágnesvihar?
2013. dec. 19. 20:23
 10/33 anonim ***** válasza:
Mert a vagyonjogi szerződést a bizalmatlanság jeléül fogják fel. A férfi meg nem lehet bizalmatlan, mert akkor miért is akar házasodni, biztos nulla a tisztelet, a bizalom stb. Általában ezekkel az "érvekkel" talákozok.
2013. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!