Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen helyzetekben? Egy kis segítség kellene. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval még soha nem volt barátnőm, sajnos egyszer sem jött össze, de erről most nem szeretnék mesélni. Mostanában figyeltem, hogy jó pár lány, aki szembe jön velem az utcán, vagy bárhol máshol, a szembe néz, majd végig"tapint" a szemével. Mit csináljak ilyenkor, vagy miért van ez?

Sajnos nagyon gátlásos vagyok, meg hát nem is nézek ki valami jól (magam szerint, meg l iwiw "egymás szemében "szerint se...)


Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2009. nov. 25. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semmit. mosolyogj rá, és mérd végig te is ;)
2009. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért van mert első látásra tetszel neki, és ahogy az előző válaszoló is írta, mosolyogj rá vissza :)
2009. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lemaradt: 21f
2009. nov. 25. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
első válaszoló vok: azért írtad le, mert kihagytad, vagy mert lényeges? 15/l :)
2009. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kihagytam, ugyanis a kérdéseknél és a válaszoknál oda szokták írni :)
2009. nov. 25. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:

vegyél új cuccokat, új séró, heti 3*2000m futás, napi 50 fekvőtámasz.

Ezt csináld úgy félévig.

Aztán, ha suliban, könyvtárban, haveri körben tetszik egy lány, menj oda hozzá, és szólítsd le. amit leírtál 23 éves koromig volt jellemző rám, de másfél éve egy hihetetlenül csodálatos lánnyal összejött a dolog, és most is csodás minden!

2010. jan. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző hozzászolás hát igen vicces hogyha elkezd edzeni felnyítja a lányok szemét de csak ez külső a belső dolgokon kell picit változtatni. Én is így voltam ezzel elkezdtem edzeni és hopp a lányok nem csak átnéztek rajtam de a belső értékrendemet is megkellet változtatni hogy egy lány ne csak azt nézze hogy jól néz ki. én azt mondom ha végignéznek te is tedd azt és köszönj oda nekik egy idő után majd kialakul.
2010. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!