Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőke csaj vagyok! (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke csaj vagyok! (bővebben ) Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szőke vagyok és ezzel van egy kis gondom . Mindenki piszkál hogy: Jajj te szőke vagy neked elnézzük! és ez olyan szarul esik egy kis idő után .hogy már valamikor meg se szólalok mert beégetnek mások előtt leoltanak stb. ha mondok valamit és besül akkor :Hülye Szőke ! ennyit reagálnak rá
2009. nov. 25. 21:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Elkezded a náci fajelmélet alapján magyarázni, hogy felsőbbrendű vagy. Én mondjuk barna hajú vagyok. De a te esetedben ezt tenném.
2009. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
szőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőke
2009. nov. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
en is igy vagyok vele. szerintem mond el nekik hogy ez neked mennyire rosszul esik es vagy abba haggyak vagy keptelen leszel mas tarsasagot keresni. nallam hatott. sok sikert:)
2009. nov. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudj, de a kérdéseden is látszik, hogy tipikus BUTA szőke vagy ("Szőke csaj vagyok! Mit csináljak?" ahelyett,hogy pl "Szőke csaj vagyok, és ezzel piszkálnak") vagy mittomén.


Ez van drága, buta vagy. Ettől még lehetsz jó ember, bizonyára szép is vagy, de a sors ezt osztotta neked.

2009. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
hee...nem minden szoke buta!.bizonyara egy irigy pi*a talata ki es terjedt.
2009. nov. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy kívülről tényleg szőke vagy, de belül sötét ;)
2009. nov. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem onnan terjedt el hogy:

Az utóbbi években nagyon divat volt, hogy mindenki szőkére festette magát, oly annyira, hogy az már lassan fehér lett.

Na most a divatot nagy részben az elkényeztetett ribik, plázaribancok tartják mindig fenn, ők pedig köztudottan buták. Mivel a szőkék jelentős része belőlük áll, így elkezdődött az általánosítás.

2009. nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ne beszélj hülyeségeket, és nem fognak b_szogatni, ilyen egyszerű.

Én fekete vagyok, és nekem jönnek azzal, hogy sötét vagyok. Erre a válaszom általában annyi, hogy "igen. és?"

Ezzel eddig még soha nem tudtak mit kezdeni, és ennyiben is maradt. Mondjuk nem mintha nem tojnám le, hogy cseszegetnek-e, mert nem az a fajta vagyok, de ez eddig bejött. :)

2010. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!