Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagyok az elvárásaim a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha Ő tudna játszani egy hangszeren, legyen sok közös témánk és szeresse azokat a zenéket, amiket én is szeretek, de tudjon nekem valami újat is mutatni!

2013. dec. 21. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval ha nem játszik hangszeren és teszem azt, nem szereti a klasszikus (vagy más) zenét, már nem is kell? Igen, nagyok az elvárásaid.
2013. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, ha nem lesz barátnőd egyhamar.
2013. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Manapság a fiúknak a lányokkal szemben nem lehetnek elvárásaik, csak a lányok utasíthatnak el mindenkit, aki nem a herceg fehér lovon.
2013. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2.: Pedig ismerek ilyen csajokat, de azoknak már van pasijuk...

3.: Nekem fognak tetszeni akkor, ha mindez kipipálva és utána jöhet a többi!

2013. dec. 21. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyok, keresgélj zeneművészeti intézményekben. Én is tudok zenélni, 1 évet furulyáztam, majd 10 évet klarinétoztam, most gépészmérnöknek tanulok egy jó nevű egyetemen és hadd ne soroljam. Én sem szívesen jönnék össze bárkivel. Szóval nem nagyok az elvárásaid, jogod van olyat keresni, akit te akarsz, csak akkor célirányosan, olyan helyeken, ennyi. 23/F
2013. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
A harmadik válaszolóhoz pedig annyiban csatlakoznék, hogy én is azt vettem észre, hogy a lányok nagyon sok pozitív dolgot elvárnak a férfiaktól szellemi és főleg fizikai értelemben, és sokszor ők maguk pedig az adott esetben a szépségükön kívül (ami relatív) nem nagyon tudnak felmutatni semmit. A mai világban mégis ők vannak választási pozícióban. Szóval a fiú elvárhat dolgokat, de szinte felesleges, mert úgyis a nő dönt. Hát kitartást nekünk!
2013. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!