Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » +25 férfiak, összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

+25 férfiak, összejönnétek egy 19 éves lánnyal, aki számotokra megfelelő, érett gondolkodású?

Figyelt kérdés
komoly kapcsolatra gondolok
2013. dec. 21. 15:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Minden ember más... Van, aki türelmetlen, és durr bele, van, aki higgadtabb, és jobban segít. Ez attól függ ő milyen.

Hogy egy szűz lány sok macerával járna? Nem hiszem... Azért ha jól sejtem, nem vagy teljesen felvilágosulatlan. Majd együtt kitapasztaljátok, hogy neked mi és hogy a jó, ő meg segít neked, hogy neki mi a jó.

Ezen szerintem nem kell görcsölnöd.

2013. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Egy érett férfi nem fogja díjazni a "fél évig hozzám se éretsz"-játszmákat.

Ők már ezt végigcsinálták.

2013. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12: Egy érett férfi tud várni.

És nem kell egy kapcsolatnak az első hetében az ágyba kikötni.

2013. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Azért én sem lennék ilyen, hogy ellököm magamtól, ilyen hosszú ideig... kb 1 hónapra gondoltam, amíg várnék a szexel.
2013. dec. 21. 16:23
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne szabj időt... Amikor úgy érzed, hogy szeretnéd, akkor kell megtenni.
2013. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igen, csak igazából én sem szeretném elkapkodni a dolgokat. Bár amennyire én ismerem magam, és a saját testem, nem hiszem, hogy tovább kibírnám, azért már én is eléggé vágyom rá.

Viszont ez attól is függ, hogy az adott férfi milyen, és mennyire lenne rám hatással.

2013. dec. 21. 16:31
 17/17 anonim ***** válasza:

Akkor úgy látom, hogy nem konkrét személy iránt érdeklődsz, hanem általánosságban.

Jól látod, minden a helyzettől, és a személytől is függ - majd alakulnak a dolgok.

2013. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!