Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy ez szerelem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a szerelmet nehéz megfogalmazni...

Honnan tudhatom, hogy nem csak kell valaki, hogy pont ő az, akire vágyom? Honnan tudhatom, hogy nem csak hirtelen fellángolás, hogy nem idealizálom?

Sok kapcsolatom volt már életemben, de nem vagyok biztos abban, hogy voltam már életemben szerelmes, és most sem tudom eldönteni, hogy amit érzek, az szerelem-e, vagy csak vonzalom, fellángolás...


2013. dec. 21. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod eldönteni, akkor biztos nem az. Ha szerelmes vagy, akkor nem kételkedsz benne.
2013. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Első: Nagyon sokszor gondoltam életemben, hogy szerelmes vagyok, de utólag be kellett látnom, hogy nem voltam... csak hiányzott valaki, maga az érzés.

Ezért vagyok most bizonytalan.

2013. dec. 21. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Cigány asszony 5forintért kijósolja a tenyeredből.
2013. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azt érzed, hogy alig bírod ki Nélküle. Állandóan csak Ő jár a gondolataidban. Vele akarsz lenni, Vele akarsz élni. Más embert észre sem veszel. Csak Ő létezik és ha nincs veled nagyon hiányzik.
2013. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na hát akkor onnan tudod, hogy teljes mértékben vágysz rá, testileg-lelkileg. Ismered már a hibáit is, úgyis szereted, és mindig jót akarsz neki, szeretnéd, hogy bolod legyen, föleg hogy te tudd öt boldoggá tenni, és mosolyt akarsz csalni az arcára. Akkor vagy a legboldogabb, ha ott vagytok kettesben, és látod, hogy boldog. Olyankor nem számít semmi más, és a lehetö legtökéletesebb a vilâg.
2013. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*boldog legyen
2013. dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!