Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted, valóban csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted, valóban csak az olyan férfinek van felesége/gyereke, aki miután külön került az anyjától, fél az önálló agg élettől, mert tart az egyedül éléstől?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem hogy akinek családja van, azt valójában el sem lehetne képzelni egyedül élő emberként mert vagy függ a nőtől, konyhai ismeretek hiányában

Aki viszont bevállalós, az meg éli a világát, és nem szorul arra hogy a nő dolgozzon a keze alá, csupán érzelmi szálak kötik egy nőhöz

21/F


2013. dec. 21. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, jó esetben a férfiak családot alapítanak. Ez az élet rendje.
2013. dec. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindenki éljen úgy ahogy ő szeretne, nem kötelező sem a család sem a gyerek sem megházasodni, mindenki élje úgy az életét ahogyan az neki a legjobb.


Ne azért csináljon valamit vagy változtasson az életén, "mert azt úgy szokás"

2013. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eredetileg az ember életcélja a szaporodás.
2013. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem így van. Persze vannak pasik, akik önállóan életképtelenek, és muszáj valakibe kapaszkodniuk.

Meg olyanok is vannak, akik képtelenek elköteleződni.


És szerencsére vannak a kettő között is, olyanok, akik tudnak - és akarnak is - kötődni (bár egyre kevesebben, sajnos ez generációs probléma). Egyébként ha már érzelmi szálak kötik a nőhöz, és nem szorulnak rá, az pont ideális. Nem arról kell szólni a kapcsolatoknak, hogy egymástól függjenek a felek!

2013. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aha. Én meg csak azért főzök most vacsorát, mert félek, hogy elromlanak állásukban a kotlák. :)
2013. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kétélű dolog ám ez. én éltem pár évet egyedül szeretek főzni sütni, mosok takarítok midnent csináltam szerintem nem nagy kunszt együttélek most a barátnőmmel aki azért jellemzően mos mmeg főz rám így én ritkábban teszem csak ha van időm meg kedvem. de énis ugyanugy meg tudom csinálni ha úgy jön ki. amugy szerintem a férfiak nem papucsok mind én pl ugy vagyok vele h ami nem érdekel vagy nekem mind1 az legyen ugy ahogy asszony akarja ha meg van valami akkor az van és ezt el is fogadja...csak a külső szemlélő azt látja h megkérdem asszonyt mit szeretne mert nekem mondjuk tökmind1
2013. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!