Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért hiszik a nők azt magukról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hiszik a nők azt magukról hogy normálisak amikor olyasmiket csinálnak amiből látszik hogy nem azok?

Figyelt kérdés
5éve nem találtam normális lányt.vannak akik egészen komoly elmegyógyászati esetek,vannak akik pofára osztályoznak,vannak akik pénzre,vannak akik csak szórakoznak meg hülyitenek mindenkit stb stb.hol maradnak a normálisak?
2013. dec. 22. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2013. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Te melyik bolygón élsz, most őszintén?

Egy ilyen lányt sem ismerek!

Szerintem egyértelmű, hogy rossz környezetbe kerültél.

2013. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát lehet enm véletlen szokták a qrvák városának is emlegetni a várost amiben lakom.hadd ne mondjam meg hol.jó hely ez csak a nők...de most csak emiatt nem fogok el költözni.
2013. dec. 22. 14:47
 4/16 A kérdező kommentje:
első hsz ez vmi vicc?
2013. dec. 22. 14:48
 5/16 anonim válasza:
92%

Arra nem hondoltál hogy veled van a baj :*

Nyald meg a talpam

2013. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok könnyű vérű de azért normális sem. Ki vagyok akadva hogy mindjárt végzek a könyvemmel. :'(

De tényleg. Romantikus. :)

2013. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
de biztosan velem van a baj.teljesen normális átlagos józan életű férfi vagyok.ha ez baj akkor legalább tudom mire számítsak ebben a nem normális világban.
2013. dec. 22. 14:58
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Normális férfi nem másokat okol, ha valami nem sikerül neki. Szóval nem, te nem vagy az.
2013. dec. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
aham persze.belefutottam a feminista klub gyűlésébe vagy mi?na itt hagyjuk is akkor abba.én csak ilyennekkel találkoztam eddig méghozzá elég nagy számban.akkor kiben van a hiba?elmebajnokok vagytok-.- ha vki csak szórakozik velem vagy kizárólag a pénzre hajt akkor az az én hibám igaz?menj öld meg magad és fogd rám azt is légyszives.
2013. dec. 22. 15:02
 10/16 anonim ***** válasza:
8%
A normális nők már rég foglaltak, ráadásul ők is csak a külsőre mennek.
2013. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!