Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb nemi betegség csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nemi betegség csak vérrel mutatható ki?

Figyelt kérdés

A szifiliszt, ha jól tudom, a megjelenő fekélyből vett mintából állapítják meg. Urológushoz kellene menni ez ügyben?

A HIV és a HPV nem mutatható ki vizeletből/nyálból?

Szeretnék egy teljeskörű átvizsgálást, de rettenetesen félek a vérvételtől. Van más megoldás?



2013. dec. 22. 15:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hpv helyi kenet


nincs más, többféle vizsgálat kell

2013. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Az STD szűrést (ez egy komplex nemi beteg szűrés) például nőknél hüvelykenet tenyésztéssel csinálják. Férfiaknál is olyankor a pénisz területéről vesznek mintát.

Az AIDS-et vérből csinálják, az biztos.

És a HPV-t pedig férfiaknál passz, de nőknél azt is hüvelyből vett minta alapján állapítják meg.

És egyébként az STD szűrést bőr és nemi beteg gondozóban csinálják. Az AIDS vizsgálatot meg nem feltétlenül kell ott elvégeztetni.

2013. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Férfiaknál is olyankor a pénisz területéről vesznek mintát."

Ezt, hogy is kell pontosan érteni? Hogy érted a mintavételt? Ugye nem valami szikés dolog?

2013. dec. 22. 15:54
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem szikés dolog.:)

Egy pálcika segítségével, aminek ilyen vattaszerűség van a végén és azzal a pénisz felszínéről vesznek mintát.

2013. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Szükséges a szűréshez beutaló? Vagy elég, ha csak odamegyek?

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Sajnos eléggé be vagyok parázva.

2013. dec. 22. 16:11
 6/14 anonim ***** válasza:
mér parázol?
2013. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Közben mind a kettőtök kapott pluszt.

Sajnos összekerültem egy lánnyal. Nem teljesen volt ismeretlen, azonban kiderült, hogy mégsem lehetett róla tudni lényeges dolgokat. (Lányokkal - fiúkkal egyaránt szeret együtt lenni.)

A makkomon olyan, mintha megjelent volna egy kisebb bemélyedés (tényleg nagyon kicsi), valamint a szemhéjamon bőrtünetek jelentek meg (és tegnap észrevettem, hogy a könyökömnél is volt egy).

2013. dec. 22. 16:17
 8/14 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy kell beutaló.

Nekem legalább is adtak.

2013. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint neked is volt valamiféle problémád? Fiú vagy lány vagy? Rossz volt?
2013. dec. 22. 16:23
 10/14 xtazin ***** válasza:
Te most komolyan a vizsgálattól jobban félsz mint hogy lenne valami problémád ?
2013. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!