Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok tényleg van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok tényleg van mindenki életében egy olyan ember akit sosem fog elfelejteni és sosem lesz rajta túl úgy igazán?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs
2013. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs
2013. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első felét igaznak hiszem, nekem van olyan ember az életemben, akit évtizedek távlatából is fontosnak érzek az életemben. De már rég túl vagyok rajta. :)
2013. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Több olyan ember van, akit nem fogok elfelejteni, de azok közül, akik már nem szerepelnek az életeben, nincs olyan, akin ne lennék túl olyan értelemben, hogy ne tudtam volna elengedni lelkileg.
2013. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dragonkalo ***** válasza:
Igen,van.(legalábbis szerintem,magamból kiindulva)
2013. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy mindenkiében van-e ilyen nem tudom, de esetemben igen van.
2013. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen :))
2013. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

akit sosem fog elfelejteni olyan lehet, de mindenkin túl lehet jutni

a legnagyobb őrült szerelmen is :)

2013. dec. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!