Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám beleszól a kapcsolatomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám beleszól a kapcsolatomba, ki akar tagadni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyám azt mondta, hogy ha még egyszer együtt alszunk barátnőmmel nagyon rossz vége lesz, és tudom, hogy nem csak blöffölt mert ilyen rossz a természete. Barátnőm rendes lány, nem k..rva, nem cigány, nem iszik, nem dohányzik. Elvileg azért nem kedveli Őt anyám, mert a szülei nem értelmiségiek. Elmondtam barátnőmnek, hogy odahaza nem kedveli Őt anyám. Barátnőm értetlenül áll a dolog előtt, mert ez így nem mehet a végtelenségig. Elköltözni nem tudok, tanulok. Néha úgy érzem én vagyok a világ legszerencsétlenebb embere. 19/F
2013. dec. 22. 20:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ha már ilyennel fenyegetőzik édesanyád, akkor kérdezd meg tőle, hogy mégis hogyan akarja ezt végrehajtani, mert nem hiszem, hogy erővel menne neki. Állj már a sarkadra, állj ki magadért és a döntéseidért is.
2013. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Elég szomorú a dolog, de nincs mit tenni. Már azon gondolkodtam, mi lenne ha kiugranék az ablakon...
2013. dec. 22. 21:17
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne mondj el mindent anyukádnak, ha nem tetszik neki a barátnőd, ne vidd haza hozzátok, menjetek máshová.. Nálunk az a szokás,(többen vagyunk tesok), hogy amig nem komoly a kapcsolat, addig nem is mutatjuk be otthon. Tehát, ha jól kijöttök a barátnőddel és járnál vele, járj nyugodtan, otthon megmondod elmentél barátaiddal, társaságoddal bulizni. De amit irtál olyanra ne is gondolj, ennyire nem meghatározó egy szülő, majd pár év mulva rájössz..lesz feleséged, családod, örül ha hétvégente meglátogatod. Arra azért vigyázz, hogy a kapcsolatodban az történjen és ugy ahogy te is szeretnéd, nehogy felelőtlen legyél.
2013. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Anyád a nagy értelmiségi:D Jesszus. Utálom az ilyen féltékeny anyósjelölteket. Barátnődékhez nem tudsz menni? Családi pótlékot azt hiszem magadnak is tudod igényelni ha anyád kivág. Nem sok pénz persze, de az is valami. Meddig tanulsz még? Mennyi ideig kell elviselned ezt az önző jóasszonyt? Mondjuk én a helyedben tuti szembeszállnék vele. Nehogy már zsarnokoskodjon, nem vagy a tulajdona csak azért mert ő szült meg.
2013. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!