Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Be akar fúrni a kapcsolatomba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be akar fúrni a kapcsolatomba?

Figyelt kérdés

Adott egy Másfél éves kapcsolat, az enyém és a páromé. És adott a haveri köréből egy lány , aki régebben tetszett a páromnak, mielőtt engem ismert volna.


Az ő társaságukban az a szokás ha valakinek van párja, viszi magával a találkozókra. Így én is bekerültem a csapatba. Viszont észrevettem hogy az a lány eleinte csak csúnyán nézett rám mikor a párom megölelt, vagy puszit adott. Később, mostanában, egy beszélgetés kapcsán furcsa hangon azt mondta csalódott hangon,hogy " nem mintha nagyon hajtott volna rá..."(mármint a párom régebben)


s most, 5 nappal az esküvőnk előtt meg bevallotta a páromnak, hogy megfodult a fejében hogy járhatnának....

meg elkezdett hisztizni hogy nemtőrődik vele a párom. Csak azért mert legutóbb én el szerettem vlna jönni a taliról haza, és kérdeztem velem jön e vagy marad a többiekkel.(mondtam hogy maradhat ha szeretne)

de ő engem választott.


Mért most bukott ki belőle ez az egész , hogy talán mégis járna vele? 5 nappal az esküvőnk előtt...


Annyit tudok a lányról hogy a haveri körből már régebben rámászott egy másik srácra aki részeg volt. 2x is... szóval nem áll tőle távol hogy felkínálja magát...


Nem értem ezt az egészet, hogy mit akarhat. Mert ugyanúgy találkozik velük a párom mint eddig.

És a lánynak van barátja.


25/N


2011. dec. 6. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
azt látom ebből a történetből, h a párod lesz.rja h mit akar a lány.. innentől kezdve pedig csinalhat amit akar, a párod téged fog valasztani.. foleg h el is akar venni felesegul :)
2011. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

te most tényleg 25 éves vagy?


ha a párod engedi akkor be fog férkőzni közétek ha nem engedi akkor nem fog

rám akármennyire is nyomulna egy férfi akkor sem foglalkoznék vele, hisz van párom őt szeretem, jobb esetbe ez elején elhajtanám a harmadik személyt



Párodnak már rég le kellett volna állítani, a hisztinél meg arcon csapni, semmi közük egymáshoz így még szép hogy nem törődik vele mint NŐ-vel

2011. dec. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irigység. Azért csinálja ezt, mert irigy. Ennyire egyszerű.
2011. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eggyet mondok a csaj féltékenyrád tudod mindíg ígyvan esküvő előtt akarja felbolygatni az életed aggyál neki egy csattanós pofont hogy szálj le a páromrol és talán felfogja mi a gond
2011. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!