Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már elegem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már elegem van abból hogy jópofizok, és semmit sem kapok vissza?

Figyelt kérdés

Én mindig is az az ember voltam, aki mindenkit próbált felvidítani, mindenkivel próbált jóban lenni, de most már kikészít hogy nem csak a csajoknál, hanem már családnál is semmit nem kapok vissza ezekért. A családnál nem arra célzok hogy nem kapok semmit, kapom a kajapénzt, meg a ruhákat meg mindent, de már a szüleimmel is alig beszélek, és olyan rossz nézni, ahogy mások milyen jóba vannak a szüleikkel, én meg nem is az hogy rossz kapcsolatba vagyok velük, de sokszor felidegesítenek, és egyre kevesebbet beszélek velük. Csajoknál meg már legalább 3 lány jött hozzám azzal hogy rosszul bánnak velük a másik srácok, nem írnak vissza, stb. mindig elmondom nekik hogy akkor ne olyan sráccal járjanak akikről messziről látszik hogy köcsögök meg csak szexre akarják használni a csajokat, még most is azok után futkosnak, én meg itt ülök most is egyedül a szobámba, egyszer se volt csajom.

(Nem muszáj válaszolni, csak jól esett kiírni magamból a bánataimat)



2013. dec. 22. 21:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet mint Nálad csak én lány vagyok. Szerintem segíts másokon ugyanígy, az Igazi pedig Rád fog találni. Őt szinte biztos hogy nem az ilyen tömeglányok között találod meg, hanem a különlegesek között, akik tudnak értékelni
2014. jan. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Friendzoned.
2014. jan. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amilyen szutyok politikusaink vannak, pártól függetlenül. Ahogy elb´szzák az életünket, hát ne csodálkozz ha szüleidnek nincs kedve.

Az ilyen nőket akikről írsz, én ki szoktam röhögni, lehetőleg a képükbe. meg lenézem őket. Az ilyenekkel nem szabad foglalkozni.

Egy normális lány értékelni fogja, ha kedves vagy vele, a szeretetével viszonozza. De ilyen lányt nagyon nehéz találni, főleg szingliben.

2014. jan. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!