Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a középsulis barátaitokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a középsulis barátaitokkal mennyire tartottátok a kapcsolatot egyetem alatt, illetve felnőttkorotokban, ha nem ugyanott tanultatok tovább?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, első egy-két hónapban még talán beszéltünk egy két mondatott, de ahogy megismertem az új csoporttársakat már nem kerestem a régieket.
2013. dec. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az első mondja
2013. dec. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Középsulisokkal nem nagyon,de azok nem is voltak mély barátságok. 1-2havonta beszélünk.

Nekem még általánosból vannak barátaim, velük napiszinten beszélek.

2013. dec. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bár én még csak most kezdtem el az egyetemet, és az életem hosszú útjának elején tartok csak, azt hiszem kijelenthetem, hogy középsuliból csak 2 emberrel fogom tartani a kapcsolatot, és úgy érzem, ezek a kapcsolatok meg is maradnak majd. :) Velük jó barátság alakult ki, sok a közös emlék, és néha, ha hosszabb ideig nem látjuk egymást, akkor érzem, hogy hiányoznak is. :P Általános iskolából is szintén 2 személlyel tartom a kapcsolatot, kb. ugyanazon okok miatt.

Az osztályaim többi részével vagy egyáltalán nem jöttem ki jól, ezért nem kívánok velük találkozni, vagy megvolt a jó viszony, de érezhetően nem alakult ki tartós barátság, ezért, ha összefutunk elbeszélgetünk, de különösebben nem keressük egymást.

2013. dec. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a legjobb barátnőmet a középsuliban ismertem meg. én most diplomáztam, neki meg most vizsgaidőszaka van (osztatlan képzésen tanul) szóval az utóbbi időben ritkán tudtunk találkozni, viszont face-en, és telefonon szinte napi kapcsolatban vagyunk. egy másik középsulis "barátommal" viszont nagyon hamar megszakadt a kapcsolat. még az egyetemet nem is kezdtem el.
2013. dec. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Unokatesómnak van olyan barátnője akivel még mindig nagyon jó kapcsolatba van, összejárnak meg minden.

Ők középsuliba osztálytársak voltak. Bár ők kiskoruk óta ismerik egymást. /ált.isibe évfolyamtársak voltak/


Amúgy meg nem igazán. Én esetembe a volt osztályból 4 fővel 2 hetnte beszélek de akkor sokat. 2-vel 2 havonta, a többiekkel egyáltalán nem. És én csak májusba végeztem a középulival.


De ez mindenesettben így van, hogy ha az ember új közösségbe kerül és ott megismeri a társait akkor a régieket hanyagolja vagy már egyáltalán nem beszélnek.

2013. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!