Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmehetek így egy szórakozóhel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmehetek így egy szórakozóhelyre, vagy nem jó ötlet?

Figyelt kérdés

Itt vannak az ünnepek, tervezgettük,hogy hova megyünk, viszont nem vettem külön ezekre az alkalmakra ruhát.

Volt egy ilyen szoknyám és felső, ami melltől lefele szoros, felül pedig csipkézett. Arra gondoltam, hogy ezt fogom felvenni, de kíváncsi vagyok mások véleményére is,mit gondoltok, hülyén néz ki?

A 3. képen a felsőt ráhúztam a szoknyára, hogy jobb?

Itt a kép: [link]

(kérlek ne tegyétek át a kérdést, szépség és divat kategóriában aligha kapok választ.)


2013. dec. 23. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Neked mindegy, mindenben dögös vagy...

Ez is jól áll.

2013. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elmehetsz.
2013. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem utcára se menj ki...
2013. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen jó, csinos. Bárhová mentek felveheted.

Bár én nem látok különbséget az első és harmadik kép között, de tűrd bele a szoknyába a felsőt.:)

2013. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csinos, szerintem jó ez az összeállítás, de nekem jobban tetszik, ha a szoknya van kívül, mint az 1-2. képen.:) Ha ráhúzod a szoknyára a felsőt, olyan furcsa lesz, mert nem pont ugyanolyan a színe, fazonja.
2013. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az első kettő nagyon csini,a harmadik nekem kicsit fura,de ahogy gondolod :)).Nagyon jó összeállítás!
2013. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy írtatok.

Azért bizonytalanodtam el, mert azt hittem rövid kicsit a szoknya, esetleg rosszul áll a felső...

2013. dec. 23. 11:27
 8/11 anonim ***** válasza:
te vagy az bubbancs?
2013. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
?:D
2013. dec. 23. 12:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a szürke felső jó ócska, időskori ruha.

Így egy kan sem fog rád repülni.

Valami színesebbet vegyél már fel.

2013. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!