Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódíthatok meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatok meg egy népszerű srácot?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy srác a suliban,de sajnos ő a tipikus csajok kedvence,mindig sokan veszik körül,ráadásul idősebb is mint én,3 évvel:(én pont az ellentetje vagyok,nincs sok barátom,csöndesebb vagyok,félénk.Sokszor úgy érzem hogy világok választanak el minket egymástól,semmi esélyem sincs nála:(Szerintetek van rá remény hogy legyen köztünk vmi?Vagy felejtsem el?

16/l


2009. nov. 26. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felveszed MSNre.. Megmutatod a melled, camon, vagy legalábbis fehérneműs képet csinálsz Neki, és kész is van. :D
2009. nov. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

elözö válaszolo ... XD :D


amugy sztem nincs esélyed.. :/

2009. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy csendesesbb vagy nem jelent semmi, ha van önbizalmad. Vagy nincs? Én is inkább a csendesebb kategóriába sorolnám magam 2 évig tetszett egy "népszerü "srác a sulibol de nem mertem közeledni hozzá. Aztán egy emberen keresztül elkezdtünk bezsélgetni és kiderült, hogy én is tetszettem neki. 1 éve együtt vagyunk, még midngi egy suliba járunk.

Még annyit hogy az iylen srácok igazi énje sokszor teljesen más mint amit mutatnak. tapasztalat:)

Szeritnem ne félj kezdeményezni az msn jó ötlet, de ne mutasd meg neki a cicidet:D

2009. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is középsuliban jöttem össze a barátommal. :) 2 évig csodáltam, imádtam távolról, ő is ez a csajok kedvence volt, olyan magabiztos és megközelíthetetlennek tűnt... Majd bejelöltem Myvip-en, visszaigazolt, később mindig ott voltunk egymás látogató listájában. :) Később küldött üzeneteket, hogy csinos voltam aznap stb...

Szerintem próbálj te is valahogy kitűnni a többi csaj közül, adj magadra, legyél bájosan csinos, mosolygós! :)

Én vettem a bátorságot és fel is vettem MSN-re... Nem adtam fel! :P Ott elkezdtünk ismerkedni, később már a suliban is beszélgettünk. Amikor kellően felkeltettem az érdeklődését, akkor elkezdtem hanyagolni, direkt nem közelítettem felé, hogy úgy érezze udvarolnia kell, meg kell hódítania... Ekkor kezdett jobban figyelni rám, végül elhívott randizni!

Azóta már elballagtunk, 2 éve együtt vagyunk.


Egyébként tényleg nem minden pasi olyan, mint amilyennek mutatja magát. A kis beképzeltnek tűnő pasi valójában szeretni való édes pasi lett! :)

Meg kell találnod vele az összhangot, semmiképp se nyomulj nagyon durván, inkább kezdeményezz, de később hagyd meg neki a hódítást!

Soha ne add fel, legyen önbizalmad, érd el amit akarsz! Ha nagyon akar valamit az ember úgyis eléri...


Ja és felejtsd el a vihogást a csajokkal körülötte, Viselkedj felnőttként és legyél magabiztos! :)

Sok sikert! :) Addig cselekedj, amíg el nem ballag... utána bánni fogod!

2009. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelöld be valamelyik közösségi oldalon ismerősnek,és ahogy előttem szólók is írták,msn,dumcsizás,aztán majd alakul.Ne feledd,a sült galamb nem repül a szádba csak úgy,tenni is kell érte!
2009. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
sehogy , nekik az ilyen mi fajta csok nem kellenek. inkabb meg se probald mert utana csak roszabb lesz neked, tudom mirol beszelek.
2009. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tuti, de utáld, köss bele nyilvánosan (de úgy, hogy hatékony érveid legyenek ellene). Legalábbis nekem ez bevált. Én voltam kb. az egyetlen, aki nem ájult el tőle, ezért voltam neki különleges. Készülj fel, hogy a többi lány utálni fog. Ha úgy érzed, nem szeret, megcsal, akkor AZONNAL DOBD! Ne hagyd, hogy a rózsaszín köd elkábítson, mert akkor simán kihasznál. Te dobd őt, ha vége, és így még a népszerűségedet is tartod.
2010. aug. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!