Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel hódíthatok meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel hódíthatok meg egy tőlem sokkal idősebb férfit?

Figyelt kérdés

úgy tudom nincs nője, de ha van akkor is megpróbálom, hátha... tetszik a pasi és ha nem is komoly kapcsolatot, de legalább szexet akarok tőle. én 21 vagyok (ő 35-40 között talán), külsőre talán bejönnék neki (mivel nem tudom milyen az ideálja) de általában a hasonló féléknek mint ő bejöttem.

az a gáz hogy nem ismerem, mivel hódíthatnám meg, hogy felfigyeljen rám?


2011. júl. 23. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Több infó kell.

Honnan ismered? Mikor látod? Milyen sűrűn futtok össze? Sok apró info fontos.

2011. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egy körzetben lakok vele, nem látom sűrűn, heti 1-3 alkalommal látom. nem beszéltem még vele soha. de nagyon tetszik!
2011. júl. 23. 21:28
 3/11 A kérdező kommentje:
és nem érdekelne az sem ha nem lesz semmi komoly, de megismerkednék vele, aztán a többi alakul. ha csak egy éjszaka akkor annyi, még abban is benne lennék
2011. júl. 23. 21:28
 4/11 anonim ***** válasza:
nem gondolod hogy ezzel kicsit lealacsonítod magad, hogy elég ha megdug, az is oké neked?!
2011. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát ha jó vele a szex akkor csinálhatnánk többször is :) de amúgy tényleg jó lenne megismerkedni vele.
2011. júl. 23. 21:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és mond meg neki,hogy dugjon meg. A szajhákat a legtöbb férfi szereti.
2011. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ilyen bátor nem vagyok és nem is tenném
2011. júl. 23. 21:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát... Így nem egyszerű a helyzet.

Találj rá alkalmat, hogy összefussatok.

Esetleg egyszerre mennétek boltba...

Vagy szimplán, ha megszereznéd a telószámát, akkor írnál neki.

Interneten nincs fent valahol? Ott a legegyszerűbb beszélni vele.

2011. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rakoszonhetnel. Az megsem ramenos dolog, de a reakcioja sokat elarul hogy bejossz-e neki. Ahogy visszonozza, esetleg mosolyog, stb.
2011. júl. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján magamra ismertem. Küldesz nekem egy levelet? Hátha engem keresel :)
2011. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!