Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú azt mondja nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondja nekem hogy brutál jóképű vagyok az mit jelenthet? 17/L. Többi leírásban.

Figyelt kérdés
tetszek neki régóta, és azt mondta hogy szép vagyok meg minden, de inkább brutál jóképű, mert más az arcom mint bármelyik lánynak, olyan hogy minden flegmaság benne van mint egy fiúba de mégse vagyok flegma. Ezt nem tudom mire vélni :D szerintetek?
2013. dec. 23. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de nálam a jóképű jelző a férfiakra értetendő. :D
2013. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudom mire vélni. Ez olyan mintha egy férfire azt mondanád, hogy szépséges vagy gyönyörű.
2013. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
fura a jóképű jelzőt egy lányra használni, de biztos pozitívan értette
2013. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki, ha lány létemre valaki lejóképűzne. Ez olyan, mintha fiúnak nézne :S
2013. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát igen , ez miatt nem értem , mert akármien egy lány, soha nem mondanám jóképűnek. Lehet transzi kinézetem van ?? :D
2013. dec. 23. 21:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Fuu, ez elég fura. :/ Én a helyedben menekülőre fognám. :D
2013. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hhahhhaaaaaha :D :D
2013. dec. 23. 21:33
 8/10 anonim ***** válasza:
csak érdekes arcod lehet szerinte. de szerintem nem jelent csúnyát
2013. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszii, bizzunk benne :)
2013. dec. 23. 22:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet azthitte hogy fiú vagy :D!
2014. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!