Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a barátodat azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátodat azért meg a kapcsolat elején korai magömléssel küszködik?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok de eddig csak 1 barátnőm volt.

Sajnos nem bírom sokáig szex közben és mivel ritkán találkoztam vele ezért nem is tudtunk "gyakoroloni" tehát nem ment minden sínen.

Aggódom hogy ha lesz egy barátnőm akkor nem tolerálja ezt hogy nekem még úgymond bele kell tanulnom, más huszonéves fiú meg már tapasztalt. Egy korombeli lánynak vannak elvárásai, mert azért valljuk be hogy kicsi az esélye annak hogy 20 év körüli szűz barátnőm lesz.


2013. dec. 24. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy hagynám el!:)
2013. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. dec. 24. 15:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem hagynám el. Ezen lehet változtatni, csak idő kell hozzá. Na meg, azért ez azt is jelenti, hogy nem vitte ágyba minden 2. lányt, és ez nekem pozitív dolog. :)


Emiatt ne aggódj, aki tényleg téged akar és szeret, azt nem fogja zavarni, türelmes lesz és minden rendbe lesz. Ha viszont valakit zavar, és emiatt elhagyna, hát menjen isten hírével. Akkor nem ő volt a hozzád illő lány.

2013. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem hagynám el. És vannak húsz év körüli szűz lányok, én is az vagyok, de ha nem lennék az, akkor sem ezen múlna, elhagyok-e valakit vagy sem. A türelem, megértés, empátia, stb., ezek nem olyan dolgok amit függenek attól, hogy tapasztalt-e valaki vagy sem. Ha szeretek valakit akkor meg miért hagynám el emiatt? Aki elhagy emiatt annak csak a szex miatt kellesz.
2013. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

Igen!

Ne rajtam tanulgasson!!

2013. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
én egy olyan srácal vesztettem el aki rengeteg lánnyal volt már előttem mégis 2 perc alatt elment, viszont ha szeeetsz valakit akkor ilyenért nem hagyod el
2013. dec. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én is olyan fiúval voltam először (csak petting) aki már több lánnyal is volt mégis hamar elment. Én biztos nem hagynám el örülnék neki hogy előttem nem feküdt össze mindenkivel :)

21L

2013. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Bíztatók :)
2013. dec. 24. 16:14
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A csúnya, magányos lányoknak ez is jó!
2013. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ideje lenne akkor elkezdeni már most edzeni...
2013. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!