Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek 13evesen nagyon...

Szerintetek 13evesen nagyon korai egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

#kapcsolat #fiatal stb
2013. dec. 23. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kapcsolat annyiból áll,hogy elmentek moziba,sétálni és a csóknál nem mentek tovább,akkor nem.
2013. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen

nemrég láttam pár 13 évest balhézni, mert abból csináltak drámát, hogy a csaj 2 hét után fbon szakított a pasival, erre volt aki megjegyzést tett, hogy fbon szakítani gáz, erre hordákba tömörülve piszkálták egymást a lányok....


egy kapcsolat nem erről szól!

tudom, ti érettebbek vagytok az átlagnál, de az átlag is ezt mondja..


én inkább 14-5 éves kort mondanék... nem arról van szó, hogy nem tudtok igazán szerelmesek lenni.. arról van szó, hogy nem tudjátok még kontrollálni az érzelmeiteket, és emiatt nem ritkán aberált dolgok sülnek ki

egy kapcsolat két emberre tartozik, se többre, se kevesebbre! és ezt még 13 évesen egyszerűen (főleg a lányok) képtelenek megtartani... (megjegyzem, a fiúk sem, mert persze 2 hét után jön a "medugtad már?" szöveg, és akkor a fiú nyomást fog érezni, hogy neki meg kell dugnia a lányt, és ez már megint nem kétszemélyes kapcsolat, ráadásul ostobaság)

2013. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a két előzőnek egymást kiegészítve van igazuk. Ne menjetek csóknál tovább még egy jó darabig ( úgy mondván, ha akarjátok úgyis "összejöttök)", viszont az is igaz, hogy éretlen a gondolkodásotok még. És nem. Nem vagy érettebb a korodbelieknél!
2013. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. En olyanra godoltam h mozi meg kezenfogva setalni, beszelgetni ..semmi több.
2013. dec. 23. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:

helyes, az mehet:) a társas élet gyakorlása az sosem árt!:) egy kicsit ugyan hasonlít ahhoz, amit a "nagyok" egy nagyon jó fiú-lány barátságnak hívnak.. de így jobb szerintem:)


#2es

2013. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NEM az!Ha tényleg nem mentek a csóknál tovább akkor hasznos is a késöbbi kapcsolatokhoz,ha lesz,de szerintem biztos... 14/f
2013. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!