Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkitől megkapjuk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkitől megkapjuk, hogy túl korai az ilyen komoly kapcsolat. Szerintetek mit tegyek? ) :

Figyelt kérdés

16 éves leszek jövőhéten. A barátom 18 lesz decemberben, és már 8 hónapja járunk.

Suliban találkozunk minden nap,és ha meglehet oldani hétvégente megyünk egymáshoz. És 2 hónapja elkezdtünk járni egymással ilyen családi rendezvényekre is, pl unokatesója ballagása, eljegyzés és lagzi.

Sok időt szeretnénk egymással tölteni, és együtt csinálni dolgokat. E mellett persze sokat tanulunk, és céljaink is vannak,hogy mi lesz majd később, mit fogunk csinálni. Nagyon szeretem őt, és ő is engem.

Viszont mindenkitől megkapjuk, hogy túl korán kezdtük, miért van ilyen komoly viszonyunk ennyi idősen.

Olyan rossz helyen élek, ahol szinte mindenki ismer mindenkit, és én vagyok a téma, hogy ilyen komolyan veszem, meg ráérnék, stb megy a pletyka.

Nektek mi a véleményetek erről? Kezd elegem lenni abból, hogy mindenki ezt gondolja. Próbálom lesz@rni, de egyre több ilyet kapok, amiből az jön, hogy nem vagyok olyan nyugodt ilyen helyeken, mint eddig.


2013. júl. 5. 23:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai, manapság már ez az úgy mondd 'elfogadott' sok boldogságot nektek még :))))
2013. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

köszi, de ez egyre inkább a boldogságom útjába áll.

Mit tanácsoltok?

2013. júl. 5. 23:58
 3/15 anonim ***** válasza:

Milyen manapság?

Hát régen mi is volt kérem?

Simán rendben van. Nem is értem, hogy ha ilyen kis helyütt éltek akkor mi ezen a fent tartás... Az én anyukám 18 évesen szült engem. És most 42 éves, szóval nem idős. Az egyik barátomnak most volt a legénybúcsúja. 25 éves.. 10 éve van együtt a barátnőjével és most nőül veszi. Ennyi. Nem mindennapos, de inkább öröm, mint szomorú ilyenre gondolni.

2013. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Értem.

Én sem tudom miért furcsállják ennyire.

Barátnőim is mondják, hogy túl komolyan vesszük ezt az egészet, és hogy nem szeretnék-e más fiúkat is megismerni, még szórakozni. Anyukám(!) azt mondta a múltkor, hogy még van 1000 fiú rajta kívül, nem kell hozzá kössem magam De én azt érzem, hogy csak ő kell. Nem értem miért nem lehet ezt elfogadni.

Meg azt mondják, hogy várhattam volna még 2 évet. Ha várok, lehet nem lettünk volna együtt, amit meg nagyon bánnék, még ha nem is tudom mi lesz a vége.

2013. júl. 6. 00:07
 5/15 anonim ***** válasza:

200 éve már simán eladósorban lennél, szóval a hagyományokat inkább hagyjuk...


Amúgy pedig, aki ilyennel jön, hogy miért nem vártok még, vagy korai, az szimplán gyökér. Ha két fiatal szerelmes, akkor nem fognak várni. Akinek ennyi nem jut el az agyáig, az hülye. Persze, óvatosan kell bánni az ilyen kapcsolatokkal fiatalon, nehogy nagy csalódás legyen esetleg a dologból, de ilyen szinten belepofázni, ráadásul ha jól értem, félig-meddig idegenként... Sz.rd le tényleg.

2013. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Próbálom, de ha eljut hozzám más véleménye, főleg, hogy erről beszélnek, azért kicsit belém tud hasítani.
2013. júl. 6. 00:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak féltenek, nehogy 2-3 éven belül házasság legyen.
2013. júl. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Dehogy lesz házasság...pláne nem 2-3 éven belül:O Majd egyetem után, ha lesz munkánk.
2013. júl. 6. 01:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai. Ez nem életkorhoz kötött. Mindenki magának dönti el. Én pl. ahogy említetted, szeretnék még szórakozni 1-2 évet, mielőtt komolyabb kapcsolatba mennék, de nem lehet tudni, lehet hogy holnap meglátok egy lányt, belémhasít a villám és csak ő kellesz. Abszolút lehetséges, és örülhetsz, hogy ilyen fiatalon sikerült ilyen sokat elérned a kapcsolatoddal.
2013. júl. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tesóm 19 éves és azt hiszem 5, de lehet hogy már 6 éve is van, hogy kapcsolatban van:) És jól megvannak.
2013. júl. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!