Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként lépnél, vagy hagynád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként lépnél, vagy hagynád a fenébe?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 évig dolgoztam egy cégnél, nagyon tetszett egy kollégám, időnként úgy tűnt, teljes harmónia van közöttünk, de soha nem lépett egyikünk sem. Már nem dolgozom a cégnél. Nem tudok szabadulni attól az érzéstől, hogy esetleg a gyávaságom miatt nem történik meg, ami megtörténhetett volna, de félek is, mi van, ha csak én éreztem közöttünk bármit is. Te mit tennél? Mellesleg 7 év korkülönbség is van köztünk az én javamra.

2013. dec. 24. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én szeretem naivan azt feltételezni ha egy pasinak bejön egy nő akkor lép is felé. A helyedben csak diszkréten kezelném. Ne randira hívd, de barátként elhívhatod találkozóra, aztán csak lép ha akar valamit.
2013. dec. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem biztos egyáltalán, hogy lép a pasi, ha tetszik akkor kezdeményezz.
2013. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát én sem arra gondoltam, hogy szerelmet vallok neki, hanem csak hogy valamilyen módon találkozom vele, ami már önmagában sem egyszerű, mert sosem voltunk barátok. Volt, hogy közösen kellett mennünk valahová, és akkor úgy viselkedett, annyira intim hangot ütött meg, mintha legalábbis ezer éve együtt lennénk, de ennyi. Meg lehet, hogy ezt is csak én éreztem úgy, és ő egyszerűen ilyen. Tovább árnyalja a dolgot, hogy ráadásul az ex-főnöknőm fia, akivel nagyon jó a kapcsolatom, és nem tudom, mennyire tetszene neki, ha az imádott kicsi fiát egy nála idősebb nő "elcsábítaná".
2013. dec. 25. 00:04
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Hívd nyugodtan fel, de ne randira invitáld.

Ha pedig úgy áll, kérdezz nyugodtan rá.

Engem is "elcsábítottak", 3 éve (10év van közöttünk) azóta sem bántam meg.

Novemberben született a közös gyermek.

2013. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

3 éve, te jó ég. Sose hittem volna, hogy nő lehet ennyire szerelmes, én legalábbis sosem tapasztaltam.

Hasonlitasz a jelenlegi kiszemeltemre: most olyan korszaka van, hogy nem kell neki senki, de egyébként kell neki valaki már 3 éve.

Ha nem kérdezel rá, akkor csak megy a huzavona, és esetleg sok, értékesebb (!!!!) pasikat hagysz elmenni.

2013. dec. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az is benne van, hogy még ha hülyének is néz, legalább le tudnám végre zárni, nem lenne bennem állandóan ez a "mi lenne, ha..." Egyébként alapból én is azt mondom, hogy ha egy férfinek igazán tetszik egy nő, akkor kezdeményez, csak hát mi van, ha pont a 7 év miatt nem mert? Esetleg azt gondolja, hogy nekem fiatalabb nem kellene? Egyértelműen sosem mertem jelezni a céges viszonyaink és az anyja miatt, a finom jelzésekből meg nem szoktak mindig érteni a férfiak.
2013. dec. 25. 00:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem találsz a korodnak megfelelőt??

Fontos kisfiúkat elcsábítani néni létedre??

Pedó vagy??

2013. dec. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért volna baj a 7 év? Semmi gond!
2013. dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ő 31 én 38. Mindketten felnőtt emberek vagyunk, és én sem vagyok még azért Matuzsálem. De azt hiszem, ennek ellenére ez az egész ügy felejtős. Átgondoltam, hány labdát feldobtam már, amit leüthetett volna, de sosem tette. Illúzió az egész. Hagyom a fenébe.
2013. dec. 25. 11:02
 10/10 anonim ***** válasza:
most legalább érted, mi pasik mit érzünk :))) nekünk kell bátornak lenni, kezdeményezni
2013. dec. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!