Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túllépni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni egy olyan kapcsolat emlékén ami már 2,5 éve véget ért?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem szeretem már, nem is tudnám és nem is akarom. Csúnya dolgokat csinált. De mégis olyan intenzíven él bennem az emlék, hogy úgy éreztem ő a részemmé vált. Olyan, mintha nélküle nem tudnék meglenni. Nem vagyunk jóban, párszor próbáltunk barátok lenni, de sosem ment mert mindig megpróbál visszacsábítani, én meg nem akarom... Mégis, én vagyok az, aki anonym facebook profilról lesegeti az adatlapját és hasonlók... Igazából tudom, hogy csak vissza kéne mennem hozzá és ő újra kezdené velem bármikor. De nem akarom.

Mit tegyek, hogy vége legyen? Válhat valaki ennyire a részemmé? Hogy felejtsem el?

Első nagy szerelem volt...


2013. dec. 25. 15:36
 1/5 anonim válasza:
Nőj fel végre érzelmileg és ne legyél társfüggő :) Ennyi.
2013. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha igazán szereted,és nem müködik akkor tudd elengedni!!Ha mindketten szeretitek egymást akkor mire vártok?Olyan enber nincs aki még soha nem csalódot,sajna ez a szerelem velejárója.
2013. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam társfüggőnek, se gyereknek. Egyszerűen ő az egyetlen aki mellett teljesen meg tudtam nyílni, mert a lelkitársam. Ő volt az aki mellett "lelkileg otthon voltam". Különleges kapcsolatunk volt. Nem véletlen, hogy mai napig bármikor visszafogadna engem....
2013. dec. 25. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Azokra a dolgokra koncentralj, amikkel megbantott, fajdalmat okozott.

En legalabbis igy tartottam magam tavol az exemtol.

Ma mar semmi penzert nem kezdenem vele ujra, sot, teljesen kizartam az eletembol.

2013. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj h te nem is akarsz túllépni.
2013. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!