Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos a lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos a lelki függetlenség?

Figyelt kérdés

Mármint, szeretek új embereket megismerni, de ha huzamosabb ideig ismered beleunsz. Ez az ismerősöket tartok a facebookon mint az állatkertben dolog nálam nem működik, ismerkedési szinten sem. Az működik, hogy megismerek egy új lányt, kavarunk, aztán vége, megismerek mást, kavarok vele is. Mindig más. Mindig más történet. Nem vagyok kifejezetten sem ez, sem az... alkalmazkodom a másik félhez. A barátnő is csak leköt, lebetonoz, és onnantól már unalmas az életem, nem lehet eljárkálni megismerni mást, utazgatni, baromságokat csinálni. Megkomolyít, kiéget.


Ha valakinek sok pénze van gondolom 25-28 éves koráig is képes bulizni folyton, de a munka is felemészti az embert, ha meg van valami nagy álma, ebben az országban könnyen belebogarasodhat, mert úgysincs pénze megvalósítani. Aztán röhögnek rajtad, hogy mit szenvedsz. Semmi értelme. Nem?


Hogy lehet megoldani a teljes lelki függetlenséget úgy, hogy mellette meg is élsz, mert mondjuk a szüleid nem tartanak el?


2013. dec. 25. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy megkeresed a pénzt arra,hogy külön életet élj,szépen elköltözöl otthonról,aztán pedig éled az életed,a saját szabályaid szerint.
2013. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem így értettem...
2013. dec. 25. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!