Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják az emberek, hogy ha valakit sokan bántanak, akkor Ő a hibás?

Figyelt kérdés

Sokat hallom, hogy ha egy gyereket az egész osztály bánt, akkor nem lehet, hogy az az egy gyerek legyen ártatlan, stb.


De szerintem ez butaság.


2013. dec. 25. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
és Ő miért gondolja, hogy mindenki más a hibás?
2013. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mert valamiben biztos az
2013. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1: Általában nem gondolja, hogy más a hibás... Ez a legnagyobb gond. Ha valakit sokan utálnak, mindig magát hibáztatja.


"mert valamiben biztos az"

Ezzel csak átfogalmaztad az állítást.

2013. dec. 25. 23:00
 4/17 anonim ***** válasza:
mert én vagyok a hibás engem is bántanak.
2013. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Költőnő? ***** válasza:
mert általában (nem mindig, de általában) mkivel azt lehet megtenni, amit hagy, h megtegyenek vele... :S
2013. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha eltér az átlagtól, az már bőven elég. Én sem mentem el az osztálytalálkozómra.
2013. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ha 11en megszagolnak egy büdös lábat,akkor a 12. is büdösnek fogja találni ésa tulaja meg elgondolkodhat, hogy megkéne mosni... na fordítsd le a hasonlatom..
2013. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mentem osztálytalálkozóra, forduljanak fel.

Ez inkább azért van mert amit elkezd egy bizonyos csoport akkor hozzájuk csatlakoznak a többiek, hogy tartozzanak valahová. Szóval lehet azt az embert csak 4-5 másik utálja az osztályból de a többi mégis velük tart. Olyan mint a lincselés.

2013. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"ha 11en megszagolnak egy büdös lábat,akkor a 12. is büdösnek fogja találni ésa tulaja meg elgondolkodhat, hogy megkéne mosni... na fordítsd le a hasonlatom.."


Szerintem a lábszagnak viszonylag kevés köze van ehhez, és akárhogy is gondolkozom, én itt nem látom az absztrakció lehetőséget.

2013. dec. 25. 23:05
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre szinte senkin, hogy így gondolkodna. Mindenki tudja, hogy a gyerek vétkességére éppen annyi esély van, mint az ártatlanságára. Ha különc, ha csendes, az már ok lehet. Viszont annak idején mi is kiutáltuk azt, aki erőszakosan, idegbeteg módjára lépett fel velünk szemben, és a mai napig nem hiszem, hogy ez nekünk lett volna felróható.
2013. dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!