Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hete nem láttam, mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete nem láttam, mit tegyek ha találkozunk?

Figyelt kérdés

Január.6-án látom majd a fiút aki tetszik (osztálytárs), és hát akkor lesz 3 hete, hogy nem láttam. Nem voltunk sose jóba, sőt..

De az utóbbi időben közeledik felém, beszélget velem elég sokat.. csak én olyan kis félénk vagyok, és próbálom "elkerülni", pedig én is viszonoznám.. csak még sose volt barátom, ő pedig elég tapasztalt... és hát, ettől nagyon elbizonytalanodok sokszor.

Tudom, hogy szívesen járna velem.. és igazából én is, csak ő "valaki" az osztályban, a "menőkkel" van.. én meg, hát.. igazából azokkal, akiknek nincs döntés joguk..stb.

Nem is értem, miért érdeklem őt.

Szóval.. arra gondoltam, hogy mikor látom majd reggel, adok neki egy puszit, vagy egy ölelést (melyik?) és mégis mit mondjak? Azt még se mondhatom, hogy számoltam a napokat mikor látom újra.. :D

Vagy egyáltalán mit vegyek fel?

Fiúk 15-18 között, segítsetek nekem pár dologba ha tudtok PRIVIBEN.. :)


2013. dec. 26. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

nem kell csinálnod semmit, elég ha rámosolyogsz és köszönsz

a többit ráhagyhatod

2013. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
biztos? meg se öleljem meg semmi? (mondjuk sose tettem)
2013. dec. 26. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!